Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HX3212 - niebieska

Kolor: Niebieski

Produkt dostępny w magazynie

129,00 zł


Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare HX3212 - niebieska

Nowy

W magazynie możesz mieć już 2020-11-03

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24

Szukasz nowej szczoteczki sonicznej?

Chcesz kupić produkt wysokiej jakości za rozsądną cenę?

Chcesz dokonać zakupu u sprzedawcy, który obsłuży Cię lepiej niż profesjonalnie?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Szczoteczka Soniczna
Philips Sonicare CleanCare+ HX3212

Grafika produktu


Dlaczego Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare CleanCare jest dobrym wyborem?


31000 drgań na minutę wyczyści Twoje zęby dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna.


Profesjonalny timer Smartimer zapewnia, że mycie zębów będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez stomatologów czas - 2 minuty. Dodatkowo zegar okresowy w szczoteczce - Quadpacer co 30 sekund powiadomi Cię o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej. Wyczyścisz równomiernie wszystkie zęby.


Główki końcówek do szczoteczek sonicznych Philips Sonicare są zaprojektowane tak, aby dopasowywały się do każdego zęba i perfekcyjnie usuwały płytkę nazębną, a także masowały dziąsła. W ten sposób perfekcyjnie wyczyścisz swoje zęby, a dziąsłom zapewnisz odpowiednie ukrwienie.


Dołączona końcówka ProResult jest wyposażona w specjalny system polerowania i usuwania przebarwień. Dodatkowo dynamiczny sposób czyszczenia skutecznie dotrze głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł.


Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez 10 dni bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Później wystarczy postawić ją na ładującej podstawce, dzięki czemu akumulator ponownie się naładuje.


Szczoteczka jest przystosowana do wszystkich końcówek sonicznych dedykowanych dla szczoteczek Philips Sonicare. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze końcówki dla siebie!


Zastanawiasz się czy szczoteczka Philips Sonicare jest odpowiednia dla Ciebie i sprawdzi się? Szczoteczka posiada program łatwego startu, dzięki czemu zaprzyjaźnisz się z nią z niespotykaną łatwością. Szczoteczka delikatnie zwiększa moc szczotkowania przez pierwsze 14 użyć, co szybko i przyjemne wprowadzi Cię w nowy i lepszy sposób pielęgnacji jamy ustnej.


Uwierzysz w siłę swojego uśmiechu dzięki zdrowym i białym zębom!


W skład zestawu wchodzą: szczoteczka elektryczna z wbudowanym akumulatorem, podstawka do ładowania, 1 oryginalna końcówka ProResult dołączona przez producenta, oryginalne opakowanie oraz instrukcja obsługi.

Twoja nowa szczoteczka Philips Sonicare EasyClean wykonuje aż 31000 drgań na minutę i bezbłędnie rozbija i usuwa płytkę nazębną.

Dzięki dołączonej do zestawu oryginalnej końcówce ProResult, pozbędziesz się przebarwień z powierzchni zębów.

Zastanawiasz się, czy szczotkujesz zęby wystarczająco długo? Już nie musisz. Wbudowany czasomierz zasygnalizuje Ci, kiedy miną 2 minuty od rozpoczęcia szczotkowania. Dodatkowo co 30 sekund szczoteczka powiadomi Cię kiedy należy zmienić szczotkowana stronę jamy ustnej.

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, możesz użytkować swoją szczoteczkę nawet przez 10 dni bez konieczności jej ładowania (zakładając, że zęby będą szczotkowane przez 2 minuty, 2 razy dziennie). Później wystarczy odstawić szczoteczkę na ładujacą podstawkę, by niebawem znów mieć w pełni naładowany akumulator!Wyczyścisz swoje zęby jeszcze dokładniej!

Specjalny kształt, w jaki zostały ułożone włókna oraz specjalne ich przycięcie sprawia, że szczoteczka idealnie dopasowuje się do kształtu Twoich zębów.

Miękkie włókna, poprzez delikatne masowanie Twoich dziąseł chronią je przed podrażnieniami. Końcówka idealnie nadaje się również dla osób z odsłoniętymi szyjkami zębów.

W skład zestawu wchodzi:

  • Szczoteczka elektryczna Philips Sonicare HX3212/01
  • Podstawka ładująca (ładowarka)
  • Dołączona przez producenta oryginalna końcówka ProResult

Napisz opinię

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HX3212 - niebieska

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HX3212 - niebieska