Szczoteczka Elektryczna Dla Dzieci Oral-B Stages Power - Księżniczki

Produkt dostępny w magazynie

44,89 zł


Szczoteczka Dla Dzieci - Księżniczki (na baterie)

Nowy

W magazynie możesz mieć już 2020-11-03

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24

Chcesz zachęcić swoje dziecko do dbania o higienę jamy ustnej?

Szukasz urządzenia, które zapewni skuteczną pielęgnację, a przy tym da dziecku sporo radości?

Chcesz, aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie oraz w profesjonalny sposób?

To wszystko i wiele więcej jest możliwe dzięki temu niewielkiemu urządzeniu:

Szczoteczka Elektryczna Dla Dzieci Oral-B Stages Power - Księżniczki

Grafika produktu


Dlaczego Warto Wybrać Szczoteczkę Stages Power?


Aż 9600 ruchów obrotowych na minutę wyczyści zęby Twojego dziecka dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna!


Specjalne grafiki umieszczone na szczoteczce sprawią, że Twojego dziecko dużo chętniej będzie po nią sięgało i szczotkowało swoje zęby!


Końcówka, która znajduje się w zestawie, jest przeznaczona specjalnie dla dzieci powyżej 3 roku życia. Miękkie włókna oraz mała główka są w pełni bezpieczne dla Twojego dziecka, a jednocześnie bardzo skutecznie wyczyszczą jego zęby!


Odpowiednia konstrukcja końcówek do szczoteczki Oral-B sprawia, że pasta utrzymuje się na nich dłużej, dzięki czemu cały proces mycia zębów będzie efektywniejszy!


Szczoteczka jest objęta 24 miesięczną gwarancją w serwisie producenta!


W skład zestawu wchodzą: szczoteczka elektryczna, dwie baterie AA Duracell oraz końcówka dołączona przez producenta. Produkt jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

9600 ruchów obrotowych na minutę wyczyści zęby Twojego dziecka dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna!. Specjalny ruch włosia usunie wszelkie zanieczyszczenia międzyzębowe.

Dodatkowo, dzięki szacie graficznej końcówki, która nawiązuje do popularnych bajek o księżniczkach, szczotkowanie stanie się czynnością dla Twojego dziecka o wiele atrakcyjniejszą. Jest to bardzo skuteczna metoda do zachęcenia Twojego dziecka do samodzielnego dbania o swoje zęby, co niejednokrotnie stanowi duże wyzwanie dla rodziców.

Wbudowany timer zasygnalizuje dziecku, kiedy upłynie rekomendowany przez dentystów czas szczotkowania jego zębów (2 minuty) Dzięki temu Twoje dziecko zacznie wyrabiać sobie nawyk odpowiednio długiego mycia zębów.

Szczoteczka jest zasilana bateriami typu AA. Dołączone do zestawu baterie firmy Duracell pozwolą na użytkowanie szczoteczki nawet przez miesiąc bez konieczności ich wymiany!

Specjalne, miękkie włókna uniemożliwiają zbyt mocne szczotkowanie, które może być niebezpieczne dla dziąseł. Dzięki temu zadbasz nie tylko o zęby, ale też o dziąsła Twojego dziecka.

Nasze końcówki firmy Oral-B wyposażono w specjalne niebieskie włókna, które poprzez utratę koloru sygnalizują, że pora wymienić końcówkę. Dzięki temu zapewnisz swojemu dziecku nieprzerwanie skuteczną pielęgnację jamy ustnej.

W zestawie znajduje się:

  • Szczoteczka elektryczna Stages Power
  • 1 końcówka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
  • Baterie Duracell

Napisz opinię

Szczoteczka Elektryczna Dla Dzieci Oral-B Stages Power - Księżniczki

Szczoteczka Elektryczna Dla Dzieci Oral-B Stages Power - Księżniczki