Oryginalne końcówki Oral-B Cross Action + 3D White + Precision Clean

Produkt dostępny w magazynie

41,90 zł


3 Oryginalne Końcówki: 3D White + Precision + Cross

Nowy

W magazynie możesz mieć już jutro

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24

Szukasz końcówek do swojej szczoteczki Oral-B?

Czy ważne jest dla Ciebie, aby był to oryginalny produkt najwyższej jakości?

Chcesz mieć możliwość przetestowania najpopularniejszych modeli końcówek i wyboru najlepszej dla siebie?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

3 Oryginalne Końcówki Oral-B:
Cross Action + 3D White + Precision Clean

Grafika produktu


Dlaczego Warto Wybrać Nasze Końcówki?


Specjalny system włókien końcówki Cross Action cechuje się tym, że jej włosie ułożone jest w różnych kierunkach i pod różnymi kątami, dzięki czemu jeszcze skuteczniej dostaje się do trudno dostępnych miejsc między zębami i efektywnie pozbywa się stamtąd zarazków!


Technologia polerowania i usuwania przebarwień w końcówce 3D White spowoduje, że Twoje zęby z dnia na dzień będą coraz bielsze!


Dzięki 3 rodzajom włókien w końcówce Precision Clean zapewnisz swojej jamie ustnej profesjonalną ochronę oraz wzorową higienę!


Najwyższej jakości włókna oraz solidny mechanizm pozwolą Ci na używanie jednej końcówki nawet przez 3 miesiące, zachowując wysoką efektywność szczotkowania.


Końcówki, które od nas otrzymasz są w 100% bezpieczne dla Twojego szkliwa oraz dziąseł!


Na naszej aukcji kupujesz w 100% oryginalne końcówki, co możemy potwierdzić na piśmie! Nie daj się zwieść niskim cenom u konkurencji. Kupując u nas masz pewność, że dostaniesz oryginalny produkt Oral-B. Zaopatrujemy się u oficjalnego dystrybutora tej marki!


Końcówki pasują do wszystkich szczoteczek Oral-B rotacyjno-obrotowych (z okrągłą główką).


Uwierzysz w siłę swojego uśmiechu dzięki zdrowym i białym zębom!

Zwielokrotnij efekt czyszczenia zwykłą szczoteczką!

Dzięki 3 strefom oczyszczania - pulsującemu i wymiatającemu włosiu, pulsującemu i stałemu włosiu oraz włosiu wymiatającemu, nasza końcówka skutecznie wyczyści Twoje zęby i wymiecie zarazki nawet z najtrudniej dostępnych miejsc.

Dodatkowo,dzięki włóknom, które są ułożone pod różnymi kątami, dostaniesz się nawet do najtrudniej dostępnych miejsc w jamie ustnej. W ten sposób w trakcie szczotkowania, skutecznie pozbędziesz się wszystkich zarazków i drobinek.

Profesjonalna ochrona dla Twoich zębów

Trzy rodzaje włókien o różnym przeznaczeniu - Dzięki miękkim włóknom zapewnisz doskonałe ukrwienie dziąseł poprzez ich masowanie, lepiej usuniesz kamień nazębny i przede wszystkim dokładnie wyczyścisz każdego zęba.

Dodatkowo, dzięki specjalnej gumce polerującej, usuniesz ze swoim zębów osad np. po kawie i uczynisz swoje zęby jeszcze bielszymi!29% więcej włosia!

Końcówka Precision Clean eb20 to nowy model, w którym ilość włosia została zwiększona o 29% względem poprzedniej wersji tej końcówki! Dzięki temu końcówka jeszcze skuteczniej czyści zęby i usuwa płytkę nazębną!

Dodatkowo, dzięki różnej długości włosia, dostaniesz się nawet do najtrudniej dostępnych miejsc w Twojej jamie ustnej. Skutecznie pozbędziesz się wszystkich zarazków i drobinek.

Najwyższa jakoś marki Oral-B

W ostatnich miesiącach rynek został zalany tanimi podróbkami końcówek, które są sprzedawane jako rzekomo oryginalny produkt (z logiem, w oryginalnym opakowaniu). Ich fatalna jakość sprawia, że pomimo nawet dwukrotnie niższej ceny, jest to zakup bardzo nieopłacalny. Kupując końcówkę na naszej aukcji masz pewność, że otrzymasz w 100% oryginalny i pełnowartościowy produkt Oral-B.

Na tej aukcji kupujesz trzy końcówki, zapakowane w małe blistry.

Końcówki pasują do wszystkich szczoteczek Oral-B z wyjątkiem Pulsonic oraz Sonic Complete.

Napisz opinię

Oryginalne końcówki Oral-B Cross Action + 3D White + Precision Clean

Oryginalne końcówki Oral-B Cross Action + 3D White + Precision Clean