Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HX6512/02 - dwie rączki

279,00 zł


Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare HX6512/02 (dwu-pak)

Nowy

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24

Szukasz nowej szczoteczki sonicznej dla siebie i bliskiej Ci osoby?

Chcesz kupić produkt wysokiej jakości za rozsądną cenę, który będzie służył Ci przez lata?

Chcesz mieć oryginalny zestaw szczoteczek, które perfekcyjnie zadbają o zdrowe i białe zęby?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

2x Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare EasyClean HX6512/02

Grafika produktu


Dlaczego Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare EasyClean jest dobrym wyborem?


31000 drgań na minutę wyczyści Twoje zęby dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna.


Profesjonalny timer Smartimer zapewnia, że mycie zębów będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez stomatologów czas - 2 minuty. Dodatkowo zegar okresowy w szczoteczce - Quadpacer co 30 sekund powiadomi Cię o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej. Wyczyścisz równomiernie wszystkie zęby.


Główki końcówek do szczoteczek sonicznych Philips Sonicare są zaprojektowane tak, aby dopasowywały się do każdego zęba i perfekcyjnie usuwały płytkę nazębną, a także masowały dziąsła. W ten sposób perfekcyjnie wyczyścisz swoje zęby, a dziąsłom zapewnisz odpowiednie ukrwienie.


Dołączone końcówki ProResult są wyposażone w specjalny system polerowania i usuwania przebarwień. Dodatkowo dynamiczny sposób czyszczenia skutecznie dotrze głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł.


Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez 2 tygodnie bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Później wystarczy postawić ją na ładującej podstawce, dzięki czemu akumulator ponownie się naładuje.


Szczoteczka jest przystosowana do wszystkich końcówek sonicznych dedykowanych dla szczoteczek Philips Sonicare. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze końcówki dla siebie!


Zastanawiasz się czy szczoteczka Philips Sonicare jest odpowiednia dla Ciebie i sprawdzi się? Szczoteczka posiada program łatwego startu, dzięki czemu zaprzyjaźnisz się z nią z niespotykaną łatwością. Szczoteczka delikatnie zwiększa moc szczotkowania przez pierwsze 14 użyć, co szybko i przyjemne wprowadzi Cię w nowy i lepszy sposób pielęgnacji jamy ustnej.


Uwierzysz w siłę swojego uśmiechu dzięki zdrowym i białym zębom!


W skład zestawu wchodzą: 2 szczoteczki soniczne z wbudowanym akumulatorem, podstawka do ładowania, 2 oryginalne końcówki ProResult dołączone przez producenta, 2 osłonki na końcówki, oryginalne opakowanie oraz instrukcja obsługi.

Perfekcyjne czyszczenie

31000 ruchów na minutę sprawi, że pozbędziesz się 2-krotnie więcej płytki nazębnej niż używając szczoteczki manualnej. Niezwykle szybki ruch włosia usunie wszelkie zanieczyszczenia międzyzębowe, jednocześnie zapewniając prawidłowy masaż i ukrwienie Twoich dziąseł.

Dodatkowo, dołączone główki ProResult, o specjalnie ułożonym włosiu, sprawią, że Twoje zęby będą z dnia na dzień coraz bielsze!

Wbudowany timer

Zastanawiasz się czy szczotkujesz zęby wystarczająco długo i równomiernie? Już nie musisz! Wbudowany czasomierz zasygnalizuje Ci, kiedy miną 2 minuty od rozpoczęcia szczotkowania oraz co 30 sekund, da Ci znać, by zmienić stronę. Nie za długo, nie za krótko - wtedy efekty szczotkowania będą najlepsze!

2 tygodnie bez ładowania

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, możesz użytkować swoją szczoteczkę nawet do 2 tygodni bez konieczności jej ładowania (zakładając, że zęby będą szczotkowane przez 2 minuty, 2 razy dziennie). Później wystarczy odstawić szczoteczkę na ładującą podstawkę, by niebawem znów mieć w pełni naładowany akumulator!

W skład zestawu wchodzi:

  • 2 Szczoteczki Soniczna Philips Sonicare EasyClean HX6512
  • Podstawka ładująca (ładowarka)
  • 2 dołączone przez producenta końcówkia ProResult
  • 2 osłonki na końcówki

Napisz opinię

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HX6512/02 - dwie rączki

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HX6512/02 - dwie rączki