SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS HX6762/43

Kolor: Różowy

Produkt dostępny w magazynie

289,00 zł


Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare HX6762/43 (różowa)

Nowy

W magazynie możesz mieć już jutro

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24 / 667 91 87 46

Chcesz zapewnić swoim zębom najskuteczniejszą ochronę i pielęgnację?

Szukasz produktu wysokiej jakości, który będzie Ci służył przez lata?

Chcesz otrzymać zestaw z podstawką na końcówki?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare HX6762/43
+ 2 Końcówki Philips

Grafika produktu


Dlaczego Szczoteczka Soniczna Philips HX6762/43 jest dobrym wyborem?


2 różne tryby czyszczenia pozwolą Ci dopasować do Twoich potrzeb siłę i sposób szczotkowania. Tryb Clean, uruchamia standardowe, precyzyjne czyszczenie zębów. Tryb WHITE - wybieli Twoje zęby do ich naturalnego, jasnego koloru.


Profesjonalny timer zapewnia, że mycie zębów będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez stomatologów czas - 2 minuty. Dodatkowo, co 30 sekund, szczoteczka powiadomi Cię o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej. Wyczyścisz równomiernie wszystkie zęby i perfekcyjnie zadbasz o ich zdrowie.


Bielsze zęby w 7 dni - Efekt widoczny już po tygodniu używania! Szczoteczka Philips Sonicare HealthyWhite jest w stanie usunąć nawet 100% więcej przebarwień, niż szczoteczka manualna. Ciesz się bielszym uśmiechem już po kilku dniach używania!


Główki końcówek do szczoteczek sonicznych Philips są zaprojektowane tak, aby dopasowywały się do każdego zęba i perfekcyjnie usuwały płytkę nazębną, a także masowały dziąsła. W ten sposób dokładnie wyczyścisz swoje zęby, a dziąsłom zapewnisz odpowiednie ukrwienie.


Dołączone końcówki, dzięki włóknom o różnych długościach, pomogą Ci dostać się do najtrudniej dostępnych miejsc w Twojej jamie ustnej. W ten sposób w trakcie szczotkowania skuteczniej pozbędziesz się wszystkich zarazków i drobinek.


Zastanawiasz się czy szczoteczka Philips Sonicare jest odpowiednia dla Ciebie i sprawdzi się? Dzięki wbudowanemu programowi łatwego startu, zaprzyjaźnisz się z nią z niespotykaną łatwością. Szczoteczka delikatnie zwiększa moc szczotkowania przez pierwsze 14 użyć, co szybko i przyjemne wprowadzi Cię w nowy i lepszy sposób pielęgnacji jamy ustnej.


Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez 3 tygodnie bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Podświetlana ikona, poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora i jego rozładowaniu. Później wystarczy postawić szczoteczkę na ładującej podstawce, dzięki czemu bateria ponownie się naładuje.


Szczoteczka jest przystosowana do wszystkich końcówek sonicznych dedykowanych dla szczoteczek Philips Sonicare. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze końcówki dla siebie!


W skład zestawu wchodzą: Różowa Szczoteczka Philips HX6762/43 z wbudowanymi akumulatorami, podstawka do ładowania, 2 oryginalne końcówki Diamond Clean oraz ProResults dołączone przez producenta, podstawkę na końcówki, oryginalne opakowanie, instrukcja obsługi oraz dowód zakupu.


Uwierzysz w siłę swojego uśmiechu dzięki zdrowym i białym zębom!

Wyczyścisz swoje zęby jeszcze dokładniej!

Dzięki dołączonym do zestawu oryginalnym końcówkom Diamond Clean, precyzyjnie pozbędziesz się wszelkich zarazków i płytki nazębnej.

Specjalny kształt, w jaki zostały ułożone włókna oraz specjalne ich przycięcie sprawia, że szczoteczka idealnie dopasowuje się do kształtu Twoich zębów. Dzięki włóknom o różnych długościach, dostaniesz się do najtrudniej dostępnych miejsc w Twojej jamie ustnej.

Bielsze zęby w 7 dni!

Szczoteczka Philips Sonicare HealthyWhite jest nawet o 100% skuteczniejsza w usuwaniu przebarwień, niż szczoteczka manualna. Pierwsze efekty wybielania zobaczysz już po tygodniu używania szczoteczki!

2 różne tryby czyszczenia pozwolą Ci dopasować do Twoich potrzeb siłę i sposób szczotkowania.

  1. Tryb Clean- uruchamia standardowe czyszczenie zębów, za pomocą drgań pulsacyjnych.
  2. Tryb WHITE - profesjonalny program o dużej częstotliwości drgań, wybieli Twoje zęby do ich naturalnego, jasnego koloru. Pierwsze efekty zauważysz już po 7 dniach szczotkowania!

Automatyczny Timer

Zastanawiasz się czy szczotkujesz zęby wystarczająco długo i równomiernie? Już nie musisz! Wbudowany czasomierz zasygnalizuje Ci, kiedy miną 2 minuty od rozpoczęcia szczotkowania oraz co 30 sekund, da Ci znać, by zmienić stronę. Nie za długo, nie za krótko - wtedy efekty szczotkowania będą najlepsze!

Nawet 3 tygodnie bez ładowania!

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, możesz użytkować swoją szczoteczkę nawet przez 21 dni bez konieczności jej ładowania (zakładając, że zęby będą szczotkowane przez 2 minuty, 2 razy dziennie).Podświetlana ikona, poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora i jego rozładowaniu. Później wystarczy odstawić szczoteczkę na ładującą podstawkę, by niebawem znów mieć w pełni naładowany akumulator!

2 końcówki oraz podstawka w zestawie!

Dołączone przez producenta końcówki ProResults oraz Diamond Clean pozwolą Ci wypróbować dwie różne, opracowane przez firmę Philips technologie czyszczenia.

Dodatkowo, dzięki dopasowanej kolorystycznie podstawce na końcówki i ładowarkę, z łatwością przechowasz cały zestaw w higienicznych warunkach.

W skład zestawu wchodzi:

  • Szczoteczkę Soniczną Philips Sonicare HX6762/43
  • Dwie dołączone przez producenta końcówki - Diamond Clean i ProResults
  • Ładowarka
  • Podstawka na ładowarkę i końcówki
  • Oryginalne opakowanie
  • Instrukcja obsługi

Napisz opinię

SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS HX6762/43

SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS HX6762/43