SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS SONICARE HX6972/38 - DWIE RĄCZKI - STACJA DEZYNFEKUJĄCA UV - ETUI

Produkt dostępny w magazynie

799,00 zł


Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare HX6972/38 FlexCare (dwu-pak)

Nowy

W magazynie możesz mieć już jutro

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24 / 667 91 87 46

Szukasz nowej szczoteczki sonicznej dla siebie i bliskiej Ci osoby?

Chcesz kupić produkt wysokiej jakości, który będzie Ci służył przez lata?

Szukasz idealnego zestawu dla par lub rodziny, zawierającego nowoczesną lampę UV, która odkazi szczoteczkę?

Cenisz nowoczesne rozwiązania i inteligentne urządzenia?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Zestaw Dwóch Szczoteczek Sonicznych Philips Sonicare HX6912/51
+ 2 Oryginalne Etui Philips
+ Stacja dezynfekująca UV
+ 2 Osłonki na końcówki

Wersja FlexCare Black Edition
Grafika produktu


Dlaczego Szczoteczka Soniczna Philips HX6972/38 jest dobrym wyborem?


3 różne tryby czyszczenia i aż 2 programy automatyczne, pozwolą Ci dopasować do Twoich potrzeb siłę i sposób szczotkowania. ProgramyGoCare i MaxCare, pomogą Ci określić długość i natężenie pulsacji (1 minuta intensywnego czyszczenia, lub 2 minuty dokładnego czyszczenia + 1 minuta delikatnego doczyszczania). Tryb Clean, uruchamia standardowe czyszczenie zębów. Tryb WHITE - wybieli Twoje zęby do ich naturalnego, jasnego koloru. Tryb Massage - zapewni Ci masaż i wzmocnienie dziąseł, oraz zadba o ich ukrwienie.


Profesjonalny timer zapewnia, że mycie zębów będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez stomatologów czas. Zależnie od trybu intensywności będzie to 1,2 lub 3 minuty. Dodatkowo, zależnie od trybu co 30 lub co 15 sekund, szczoteczka powiadomi Cię o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej. Wyczyścisz równomiernie wszystkie zęby i perfekcyjnie zadbasz o ich zdrowie.


Dzięki zintegrowanej z ładowarką stacji dezynfekującej, która odkaża końcówki promieniami światła ultrafioletowego, wszystkie bakterie oraz drobnoustroje zostaną całkowicie wyeliminowane. Urządzenie jest oryginalnym akcesorium Philips i jest w pełni bezpieczne. Jednorazowo możesz zdezynfekować 2 końcówki naraz.


Główki końcówek do szczoteczek sonicznych Philips są zaprojektowane tak, aby dopasowywały się do każdego zęba i perfekcyjnie usuwały płytkę nazębną, a także masowały dziąsła.


Dołączone końcówki Diamond Clean, dzięki włóknom o różnych długościach, pomogą Ci dostać się do najtrudniej dostępnych miejsc w Twojej jamie ustnej. W ten sposób w trakcie szczotkowania skuteczniej pozbędziesz się wszystkich zarazków i drobinek.


Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez 3 tygodnie bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Podświetlana ikona, poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora i jego rozładowaniu. Później wystarczy postawić szczoteczkę na ładującej podstawce, dzięki czemu bateria ponownie się naładuje.


Szczoteczka jest przystosowana do wszystkich końcówek sonicznych dedykowanych dla szczoteczek Philips Sonicare.


Zastanawiasz się czy szczoteczka Philips Sonicare jest odpowiednia dla Ciebie i sprawdzi się? Szczoteczka posiada program Łatwy Start, dzięki czemu zaprzyjaźnisz się z nią z niespotykaną łatwością. Szczoteczka delikatnie zwiększa moc szczotkowania przez pierwsze 14 użyć, co szybko i przyjemne wprowadzi Cię w nowy i lepszy sposób pielęgnacji jamy ustnej.


W zestawie otrzymasz 2 oryginalne etui podróżne na szczoteczkę i końcówki. Solidne i wygodne zapięcie i szczelna konstrukcja, zabezpieczy Twój zestaw podczas transportu i pozwoli Ci zachować maksymalną higienę.


W skład zestawu wchodzą: 2 szczoteczki soniczne HX6972 z wbudowanymi akumulatorami, stacja dezynfekująca UV z ładowarką, druga podstawka do ładowania, 2 oryginalne końcówki Diamond Clean dołączone przez producenta, oryginalne opakowanie i 2 etui ochronne, instrukcja obsługi oraz dowód zakupu.


Uwierzysz w siłę swojego uśmiechu dzięki zdrowym i białym zębom!

Pełny zakres ochrony i czyszczenia jamy ustnej

Szczoteczki zostały wyposażone w aż 5 różnych opcji czyszczenia. 3 tryby manualne i 2 programy automatyczne. Każdy tryb szczotkowania generuje inną częstotliwość drgań:

 1. Tryb Clean- uruchamia standardowe czyszczenie zębów, za pomocą drgań pulsacyjnych.
 2. Tryb WHITE - profesjonalny program o dużej częstotliwości drgań, wybieli Twoje zęby do ich naturalnego, jasnego koloru. Pierwsze efekty zauważysz już po 7 dniach szczotkowania!
 3. Tryb Massage - opcja zapewniająca przyjemny masaż dziąseł, wzmacniająca oraz poprawiająca ich wygląd i ukrwienie.
 4. Program GoCare - przez 1 minutę intensywnie czyści zęby i usuwa wszelkie zanieczyszczenia, idealny do stosowania po posiłku.
 5. Program MaxCare - Zaawansowany program, zapewniający pełne, kompleksowe szczotkowanie. Na początku przez 2 minuty czyści i usuwa zarazki, po czym przez 1 minutę doczyszcza oraz poleruje zęby i masuje dziąsła.

Automatyczny Timer

Zastanawiasz się, czy szczotkujesz zęby wystarczająco długo? Już nie musisz. Wbudowany czasomierz zasygnalizuje Ci, kiedy minie zalecany czas szczotkowania. Zależnie od trybu,będzie to 1,2 lub 3 minuty.

Dodatkowo, co 15 (Tryb GoCare) lub co 30 sekund, szczoteczka powiadomi Cię o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej.

3 tygodnie bez ładowania!

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, możesz użytkować swoją szczoteczkę nawet przez 21 dni bez konieczności jej ładowania(zakładając, że zęby będą szczotkowane przez 2 minuty, 2 razy dziennie).Podświetlana ikona, poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora i jego rozładowaniu. Później wystarczy odstawić szczoteczkę na ładującą podstawkę, by niebawem znów mieć w pełni naładowany akumulator!

Wyczyścisz swoje zęby jeszcze dokładniej!

Dzięki dołączonym do zestawu oryginalnym końcówkom Diamond Clean, precyzyjnie pozbędziesz się wszelkich zarazków i płytki nazębnej.

Specjalny kształt, w jaki zostały ułożone włókna oraz specjalne ich przycięcie sprawia, że szczoteczka idealnie dopasowuje się do kształtu Twoich zębów. Dzięki włóknom o różnych długościach, dostaniesz się do najtrudniej dostępnych miejsc w Twojej jamie ustnej.

Maksymalna higiena

Zintegrowana z ładowarką stacja dezynfekująca, odkaża końcówki promieniami światła ultrafioletowego, co eliminuje wszelkie bakterie i drobnoustroje. Cykl czyszczenia trwa 10 minut. Urządzenie pozwala na jednorazowe czyszczenie 2 głowic. Lustra ekranujące sprawiają, że promienie UV nie wydostają się poza urządzenie, dzięki czemu używanie stacji jest w pełni bezpieczne.

Dwa praktyczne etui w zestawie

W zestawie otrzymasz dwa eleganckie i wytrzymałe etui podróżne marki Philips. Pozwolą Ci one, bezpiecznie i w higienicznych warunkach przechowywać i transportować szczoteczki oraz końcówki, gdzie tylko zechcesz.

Osłonki na końcówki GRATIS!

Jako prezent, otrzymasz dwie osłonki na końcówki, dzięki którym zadbasz o to, żeby żadne zarazki nie przedostały się na Twoją szczoteczkę podczas przechowywania szczoteczki w łazience lub w podróży.

W skład zestawu wchodzi:

 • Dwie szczoteczki soniczne Philips Sonicare HX6972/38 (black edition)
 • Dwie dołączone przez producenta końcówki Diamond Clean
 • Dwa etui podróżne Philips
 • Stacja dezynfekująca Philips z ładowarką
 • Dodatkowa ładowarka Philips
 • Dwie osłonki na końcówki
 • Oryginalne opakowanie
 • Instrukcja obsługi

Napisz opinię

SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS SONICARE HX6972/38 - DWIE RĄCZKI - STACJA DEZYNFEKUJĄCA UV - ETUI

SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS SONICARE HX6972/38 - DWIE RĄCZKI - STACJA DEZYNFEKUJĄCA UV - ETUI