SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS SONICARE HX6888/89

Produkt dostępny w magazynie

387,00 zł


Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare HX6888/89

Nowy

W magazynie możesz mieć już jutro

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24 / 667 91 87 46

Szukasz sposobu na zapewnienie swoim zębom najskuteczniejszej ochrony i pielęgnacji?

Chcesz mieć nowoczesną szczoteczkę, posiadającą takie rozwiązania jak czujnik siły nacisku, timer i inteligentna końcówka?

Chcesz mieć wysokiej jakości urządzenie, które będzie służyć Ci przez lata i doskonale zadba o higienę i zdrową biel Twoich zębów?

To wszystko i wiele więcej jest możliwe dzięki temu produktowi:

Szczoteczka Soniczna
Philips Sonicare Protective Clean 4500 HX6888/89
+ Inteligentna Końcówka InterCare Compact

Grafika produktu


Dlaczego Szczoteczka Soniczna Philips Protective Clean 4500 jest dobrym wyborem?


62000 drgań na minutę wyczyści Twoje zęby dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna czy obrotowa.


Profesjonalny timer Smartimer zapewnia, że mycie zębów będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez stomatologów czas - 2 minuty. Dodatkowo zegar okresowy w szczoteczce - Quadpacer co 30 sekund powiadomi Cię o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej. Wyczyścisz równomiernie wszystkie zęby.


Wbudowany czujnik nacisku, ostrzeże Cię jeśli będziesz zbyt mocno naciskać na zęby. Ochroni Cię to przed niekorzystnym spływem zbyt mocnego szczotkowania i sprawi, że czyszczenie zębów będzie nie tylko maksymalnie skuteczne ale także bezpieczne dla Twoich dziąseł i szkliwa.


Dołączona inteligentna końcówka InterCare Compact, dzięki zastosowaniu specjalnego chipu, przesyła do szczoteczki informację na temat zużycia włosia. Kiedy szczoteczka otrzyma sygnał, że końcówka jest już zużyta, poinformuje Cię za pomocą specjalnej diody o konieczności jej wymiany. Nie będziesz musieć zastanawiać się, czy włosie Twojej końcówki jest w odpowiedniej formie, szczoteczka sama obliczy jej stan.


Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez 2 tygodnie bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Podświetlana ikona, poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora i jego rozładowaniu. Później wystarczy postawić szczoteczkę na ładującej podstawce, dzięki czemu bateria ponownie się naładuje.


Szczoteczka jest przystosowana do wszystkich końcówek sonicznych dedykowanych dla szczoteczek Philips Sonicare. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze końcówki dla siebie!


Zastanawiasz się czy szczoteczka Philips Sonicare jest odpowiednia dla Ciebie i sprawdzi się? Szczoteczka posiada program łatwego startu, dzięki czemu zaprzyjaźnisz się z nią z niespotykaną łatwością. Szczoteczka delikatnie zwiększa moc szczotkowania przez pierwsze 14 użyć, co szybko i przyjemne wprowadzi Cię w nowy i lepszy sposób pielęgnacji jamy ustnej.


2 programy czyszczące: Tryb Clean, zapewniający dogłębne 2 minutowe czyszczenie zębów oraz tryb Gum Care, który podczas dodatkowej minuty szczotkowania z mniejszą mocą, delikatnie masuje dziąsła i dba o ich odpowiednie ukrwienie.


Uwierzysz w siłę swojego uśmiechu dzięki zdrowym i białym zębom!


W skład zestawu wchodzą: szczoteczka elektryczna z wbudowanym akumulatorem, podstawka do ładowania, 1 oryginalna końcówka InterCare Compact dołączona przez producenta, oryginalne opakowanie oraz instrukcja obsługi.

61000 ruchów na minutę sprawi, że pozbędziesz się 3-krotnie więcej płytki nazębnej niż używając szczoteczki manualnej. Niezwykle szybki ruch włosia usunie wszelkie zanieczyszczenia międzyzębowe, jednocześnie zapewniając prawidłowy masaż i ukrwienie Twoich dziąseł.

Dodatkowo, dołączona inteligenta główka InterCare, wyposażona w bardzo długie włosie o dużej gęstości sprawi, że Twoje zęby będą z dnia na dzień coraz bielsze!

Dwa programy czyszczące, pozwolą Ci idealnie zadbać o czystość i biel Twoich zębów oraz o zdrowie i siłę dziąseł:

  • Tryb Clean - Dogłębnie i skutecznie wyczyści Twoje zęby, zredukuje kamień nazębny i przebarwienia.
  • Tryb Gum Care - dodatkowa minuta szczotkowania o mniejszej intensywności, pozwalająca na delikatny masaż dziąseł, który pozytywnie wpływa na ich ukrwienie i wytrzymałość

Zastanawiasz się czy szczotkujesz zęby wystarczająco długo i równomiernie? Już nie musisz! Wbudowany czasomierz zasygnalizuje Ci, kiedy miną 2 minuty od rozpoczęcia szczotkowania oraz co 30 sekund, da Ci znać, by zmienić stronę. Nie za długo, nie za krótko - wtedy efekty szczotkowania będą najlepsze!

Dodatkowo, wbudowany czujnik nacisku ostrzeże Cię przed zbyt mocnym szczotkowaniem, co pozwoli Ci maksymalnie zwiększyć skuteczność i bezpieczeństwo czyszczenia.

Program łatwego startu, pomoże Ci przyzwyczaić się do czyszczenia zębów szczoteczką soniczną. Poprzez delikatne zwiększanie mocy szczotkowania przez pierwsze 14 użyć, szybko i przyjemne wprowadzi Cię w nowy i lepszy sposób pielęgnacji jamy ustnej.

Funkcja BrushSync przypomni Ci o wymianie końcówki. Technologia inteligentnego rozpoznawania szczoteczki rejestruje, jak długo używana i jak mocno dociskana jest końcówka szczoteczki. Gdy nadejdzie czas na jej wymianę, zaświeci się wskaźnik na uchwycie. Dzięki temu rozwiązaniu masz pewność, że główka szczoteczki jest ciągle maksymalnie skuteczna.

Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez 2 tygodnie bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Podświetlana ikona, poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora i jego rozładowaniu. Później wystarczy postawić szczoteczkę na ładującej podstawce, dzięki czemu bateria ponownie się naładuje.

W skład zestawu wchodzi:

  • Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare Protective Clean 4500 HX6888/89
  • Podstawka ładująca (ładowarka)
  • Dołączona przez producenta inteligentna końcówka InterCare Compact
  • Oryginalne opakowanie z instrukcją

Napisz opinię

SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS SONICARE HX6888/89

SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS SONICARE HX6888/89