SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS SONICARE HX6912/51 - RĄCZKA

Produkt dostępny w magazynie

269,00 zł


Szczoteczka Philips Sonicare hx6912/51 - Sama Rączka

Nowy

W magazynie możesz mieć już 2019-09-17

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24 / 667 91 87 46

Szukasz dodatkowej rączki do szczoteczki sonicznej dla siebie lub dla Twoich bliskich?

Nie chcesz przepłacać za dodatkowy, pełny zestaw z ładowarką i końcówkami?

Szukasz rączki posiadającej zaawansowaną technologię i aż 5 programów szczotkowania?

To wszystko i wiele więcej jest możliwe dzięki temu urządzeniu:

Oryginalna Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare HX6912/51
 - Sama Rączka

Grafika produktu


Dlaczego Warto Wybrać Naszą Rączkę do Szczoteczki?


Nasza oryginalna rączka do szczoteczki Philips Sonicare HX6912/51, świetnie sprawdzi się jako dopełnienie zestawu końcówek. Będzie też idealnym rozwiązaniem, jeśli masz już ładowarkę i końcówki a nie chcesz przepłacać za nowy zestaw.


3 różne tryby czyszczenia i aż 2 programy automatyczne, pozwolą Ci dopasować do Twoich potrzeb siłę i sposób szczotkowania. Programy GoCare i MaxCare, pomogą Ci określić długość i natężenie pulsacji (1 minuta intensywnego czyszczenia, lub 2 minuty dokładnego czyszczenia + 1 minuta delikatnego doczyszczania). Tryb Clean, uruchamia standardowe czyszczenie zębów. Tryb WHITE - wybieli Twoje zęby do ich naturalnego, jasnego koloru. Tryb Massage - zapewni Ci masaż i wzmocnienie dziąseł, oraz zadba o ich ukrwienie.


Profesjonalny timer zapewnia, że mycie zębów będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez stomatologów czas. Zależnie od trybu intensywności będzie to 1,2 lub 3 minuty. Dodatkowo, zależnie od trybu co 30 lub co 15 sekund, szczoteczka powiadomi Cię o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej. Wyczyścisz równomiernie wszystkie zęby i perfekcyjnie zadbasz o ich zdrowie.


Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez 3 tygodnie bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Podświetlana ikona, poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora i jego rozładowaniu. Później wystarczy postawić szczoteczkę na ładującej podstawce, dzięki czemu bateria ponownie się naładuje.


Szczoteczka jest przystosowana do wszystkich końcówek sonicznych dedykowanych dla szczoteczek Philips Sonicare. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze końcówki dla siebie!


Zastanawiasz się czy szczoteczka Philips Sonicare jest odpowiednia dla Ciebie i sprawdzi się? Szczoteczka posiada program Łatwy Start, dzięki czemu zaprzyjaźnisz się z nią z niespotykaną łatwością. Szczoteczka delikatnie zwiększa moc szczotkowania przez pierwsze 14 użyć, co szybko i przyjemne wprowadzi Cię w nowy i lepszy sposób pielęgnacji jamy ustnej.

Pełny zakres ochrony i czyszczenia jamy ustnej

Rączka została wyposażona w aż 5 różnych opcji czyszczenia. 3 tryby manualne i 2 programy automatyczne. Każdy tryb szczotkowania generuje inną częstotliwość drgań:

  1. Tryb Clean- uruchamia standardowe czyszczenie zębów, za pomocą drgań pulsacyjnych.
  2. Tryb WHITE - profesjonalny program o dużej częstotliwości drgań, wybieli Twoje zęby do ich naturalnego, jasnego koloru. Pierwsze efekty zauważysz już po 7 dniach szczotkowania!
  3. Tryb Massage - opcja zapewniająca przyjemny masaż dziąseł, wzmacniająca oraz poprawiająca ich wygląd i ukrwienie.
  4. Program GoCare - przez 1 minutę intensywnie czyści zęby i usuwa wszelkie zanieczyszczenia, idealny do stosowania po posiłku.
  5. Program MaxCare - Zaawansowany program, zapewniający pełne, kompleksowe szczotkowanie. Na początku przez 2 minuty czyści i usuwa zarazki, po czym przez 1 minutę doczyszcza oraz poleruje zęby i masuje dziąsła.

Zastanawiasz się, czy szczotkujesz zęby wystarczająco długo? Już nie musisz. Wbudowany czasomierz zasygnalizuje Ci, kiedy minie zalecany czas szczotkowania. Zależnie od trybu,będzie to 1,2 lub 3 minuty.

Dodatkowo, co 15 (Tryb GoCare) lub co 30 sekund, szczoteczka powiadomi Cię o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej.

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, możesz użytkować swoją szczoteczkę nawet przez 21 dni bez konieczności jej ładowania(zakładając, że zęby będą szczotkowane przez 2 minuty, 2 razy dziennie).Podświetlana ikona, poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora i jego rozładowaniu. Później wystarczy odstawić szczoteczkę na ładującą podstawkę, by niebawem znów mieć w pełni naładowany akumulator!

Na naszej aukcji kupujesz samą oryginalną rączkę do szczoteczki Philips Sonicare HX6912/51, ładowarka i końcówki są dostępne na naszych innych aukcjach.

Napisz opinię

SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS SONICARE HX6912/51 - RĄCZKA

SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS SONICARE HX6912/51 - RĄCZKA