Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HX6511/33 - Specjalna Edycja - zestaw prezentowy + Kosmetyczka

Produkt dostępny w magazynie

229,00 zł


Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare HX6511/33 (+ kosmetyczka, + 2 końcówki)

Nowy

W magazynie możesz mieć już 2020-10-26

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24

Chcesz zapewnić swoim zębom najskuteczniejszą ochronę i pielęgnację?

Szukasz do tego skutecznej szczoteczki elektrycznej wraz z zestawem oryginalnych końcówek?

Lubisz być traktowany wyjątkowo i chcesz dokonać zakupu u sprzedawcy, który obsłuży Cię lepiej niż profesjonalnie?

To wszystko i wiele więcej jest możliwe dzięki temu produktowi:

Szczoteczka Soniczna Philips
Sonicare Special Edition HX6511/33 Gift Pack -
3 Oryginalne Końcówki ProResults (2x Standard + 1x Mini)
+ Kosmetyczka Philips GRATIS!

Grafika produktu


Dlaczego Warto Wybrać


31000 drgań na minutę wyczyści Twoje zęby dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna.


Profesjonalny timer Smartimer zapewnia, że mycie zębów będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez stomatologów czas - 2 minuty. Dodatkowo zegar okresowy w szczoteczce - Quadpacer co 30 sekund powiadomi Cię o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej. Wyczyścisz równomiernie wszystkie zęby.


Główki końcówek do szczoteczek sonicznych Philips Sonicare są zaprojektowane tak, aby dopasowywały się do każdego zęba i perfekcyjnie usuwały płytkę nazębną, a także masowały dziąsła. W ten sposób perfekcyjnie wyczyścisz swoje zęby, a dziąsłom zapewnisz odpowiednie ukrwienie.


Dołączone końcówki ProResult są wyposażone w specjalny system polerowania i usuwania przebarwień. Dodatkowo dynamiczny sposób czyszczenia skutecznie dotrze głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł.


Znajdująca się w zestawie końcówka ProResult Mini, pomoże Ci dotrzeć w nawet najtrudniej dostępne miejsca i precyzyjnie usunąć wszystkie zarazki. Świetnie sprawdzi się także dla osób z aparatami ortodontycznymi lub nadwrażliwością dziąseł, gdyż pozwoli na dokładniejsze i ostrożniejsze czyszczenie niż zwykłe końcówki do szczoteczek.


Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez 2 tygodnie bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Później wystarczy postawić ją na ładującej podstawce, dzięki czemu akumulator ponownie się naładuje.


Szczoteczka jest przystosowana do wszystkich końcówek sonicznych dedykowanych dla szczoteczek Philips Sonicare. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze końcówki dla siebie!


Zastanawiasz się czy szczoteczka Philips Sonicare jest odpowiednia dla Ciebie i sprawdzi się? Szczoteczka posiada program łatwego startu, dzięki czemu zaprzyjaźnisz się z nią z niespotykaną łatwością. Szczoteczka delikatnie zwiększa moc szczotkowania przez pierwsze 14 użyć, co szybko i przyjemne wprowadzi Cię w nowy i lepszy sposób pielęgnacji jamy ustnej.


Jako gratis, otrzymasz elegancką kosmetyczkę Philips, która dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów, posłuży Ci przez długie lata. Będzie także idealna do przechowywania Twojego zestawu Philips w czasie podróży.


Szczoteczka jest objęta 24 miesięczną gwarancją w serwisie producenta!


Uwierzysz w siłę swojego uśmiechu dzięki zdrowym i białym zębom!


W skład zestawu wchodzą: szczoteczka elektryczna z wbudowanym akumulatorem, podstawka do ładowania, 3 oryginalne końcówki ProResult (2x standard + 1 Mini) dołączone przez producenta, kosmetyczka Philips, oryginalne opakowanie oraz instrukcja obsługi.

31000 ruchów na minutę sprawi, że pozbędziesz się 2-krotnie więcej płytki nazębnej niż używając szczoteczki manualnej. Niezwykle szybki ruch włosia usunie wszelkie zanieczyszczenia międzyzębowe, jednocześnie zapewniając prawidłowy masaż i ukrwienie Twoich dziąseł.

Dodatkowo, dwie dołączone główki ProResult, o specjalnie ułożonym włosiu, sprawią, że Twoje zęby będą z dnia na dzień coraz bielsze!

Znajdująca się w zestawie końcówka ProResult Mini, pomoże Ci dotrzeć w nawet najtrudniej dostępne miejsca i precyzyjnie usunąć wszystkie zarazki. Świetnie sprawdzi się także dla osób z aparatami ortodontycznymi lub nadwrażliwością dziąseł, ponieważ pozwoli na dokładniejsze i ostrożniejsze czyszczenie wrażliwych miejsc niż zwykłe końcówki do szczoteczek.

Zastanawiasz się czy szczotkujesz zęby wystarczająco długo i równomiernie? Już nie musisz! Wbudowany czasomierz zasygnalizuje Ci, kiedy miną 2 minuty od rozpoczęcia szczotkowania oraz co 30 sekund, da Ci znać, by zmienić stronę. Nie za długo, nie za krótko - wtedy efekty szczotkowania będą najlepsze!

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, możesz użytkować swoją szczoteczkę nawet do 2 tygodni bez konieczności jej ładowania (zakładając, że zęby będą szczotkowane przez 2 minuty, 2 razy dziennie). Później wystarczy odstawić szczoteczkę na ładującą podstawkę, by niebawem znów mieć w pełni naładowany akumulator!

Jako gratis otrzymasz oryginalną kosmetyczkę Philips, która doskonale sprawdzi się jako elegancki sposób na przechowywanie Twojego zestawu lub kosmetyków w podróży.

W skład zestawu wchodzi:

  • Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare HX6511/33
  • Podstawka ładująca (ładowarka)
  • 2 Oryginalne końcówki ProResult
  • 1 Oryginalna końcówka ProResult Mini
  • Dołączona przez producenta kosmetyczka Philips
  • Oryginalne opakowanie

Napisz opinię

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HX6511/33 - Specjalna Edycja - zestaw prezentowy + Kosmetyczka

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HX6511/33 - Specjalna Edycja - zestaw prezentowy + Kosmetyczka