Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 780 z pastą + 8 końcówek PerfectClean + wyciskacz do pasty

Kolor: Różowy

Produkt dostępny w magazynie

169,00 zł


Szczoteczka Elektryczna Oral-B Pro 780 3D White Różowa + 8x Precision sb17 + Wyciskacze

Nowy

W magazynie możesz mieć już 2020-08-13

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24

Chcesz zapewnić swoim zębom wyjątkowo skuteczną ochronę i pielęgnację?

Szukasz porządnej szczoteczki elektrycznej wraz z dodatkowymi akcesoriami?

cChcesz dokonać zakupu szczoteczki która będzie Ci służyć przez długie lata?

To wszystko i wiele więcej jest możliwe dzięki temu produktowi:

Szczoteczka Elektryczna Oral-B PRO 780 3D White
+ Pasta Oral-B 3D White LUXE
+ 8 dodatkowych końcówek (zamienników)
+ Wyciskacze do pasty

Grafika produktu


Dlaczego Szczoteczka Elektryczna Oral-B PRO 780 3D White jest dobrym wyborem?


8800 ruchów obrotowych na minutę oraz 20000 ruchów pulsacyjnych wyczyści Twoje zęby dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna. Technologia szczotkowania 3D Action łączy ruchy obrotowe i pulsacyjne, co sprawi, że efektywnie usuniesz osad nazębny i rozprawisz się z próchnicą. Dzięki takiej pielęgnacji zębów stanowczo ograniczysz wizyty u dentysty.


Profesjonalny czasomierz zapewnia, że mycie zębów będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez stomatologów czas - 2 minuty. Dodatkowo co 30 sekund szczoteczka powiadomi Cię o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej. Wyczyścisz równomiernie wszystkie zęby.


Główki końcówek do szczoteczek elektrycznych Oral-B są zaprojektowane tak, aby dopasowywały się do każdego zęba i perfekcyjnie usuwały płytkę nazębną, a także masowały dziąsła. W ten sposób perfekcyjnie wyczyścisz swoje zęby, a dziąsłom zapewnisz odpowiednie ukrwienie.


Odpowiednia konstrukcja końcówek do szczoteczki Oral-B sprawia, że pasta utrzymuje się na nich dłużej, dzięki czemu cały proces mycia Twoich zębów będzie efektywniejszy!


Dołączona końcówka 3D White jest wyposażona w specjalny system polerowania i usuwania przebarwień. Dzięki temu skutecznie wybielisz swoje zęby.


Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez tydzień bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Później wystarczy postawić ją na ładującej podstawce, dzięki czemu akumulator ponownie się naładuje.


Szczoteczka jest przystosowana do wszystkich końcówek obrotowych dedykowanych dla szczoteczek Oral-B. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze końcówki dla siebie!


W skład zestawu wchodzą: szczoteczka elektryczna z wbudowanym akumulatorem, podstawka do ładowania, 1 oryginalna końcówka 3D White dołączona przez producenta, 8 dodatkowych końcówek (zamienniki), wyciskacze od pasty, Pasta Oral-B 3D White Luxe, oryginalne opakowanie, instrukcja obsługi oraz dowód zakupu.


Uwierzysz w siłę swojego uśmiechu dzięki zdrowym i białym zębom!

Wyjątkowa skuteczność

8800 ruchów obrotowych na oraz 20000 ruchów pulsacyjnych na minutę sprawi, że pozbędziesz się 3-krotnie więcej płytki nazębnej niż używając szczoteczki manualnej. Specjalny ruch włosia usunie wszelkie zanieczyszczenia międzyzębowe.

Dodatkowo, dołączona główka 3D White, która jest wyposażona w specjalną gumkę polerującą, sprawi, że Twoje zęby będą z dnia na dzień coraz bielsze!

Profesjonalny Timer

Zastanawiasz się, czy szczotkujesz zęby wystarczająco długo? Już nie musisz. Wbudowany czasomierz zasygnalizuje Ci, kiedy miną 2 minuty od rozpoczęcia szczotkowania. Dodatkowo co 30 sekund szczoteczka powiadomi Cię kiedy należy zmienić szczotkowana stronę jamy ustnej.Wytrzymały akumulator

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, możesz użytkować swoją szczoteczkę nawet przez 7 dni bez konieczności jej ładowania (zakładając, że zęby będą szczotkowane przez 2 minuty, 2 razy dziennie). Później wystarczy odstawić szczoteczkę na ładujacą podstawkę, by niebawem znów mieć w pełni naładowany akumulator!

Jako gratis, otrzymasz 8 dodatkowych końcówek (zamienniki)

Trzy rodzaje włókien o różnym przeznaczeniu - Dzięki miękkim włóknom zapewnisz doskonałe ukrwienie dziąseł poprzez ich masowanie, lepiej usuniesz kamień nazębny i przede wszystkim dokładnie wyczyścisz każdego zęba.

Dodatkowo, dzięki specjalnej gumce polerującej, usuniesz ze swoim zębów osad np. po kawie i uczynisz swoje zęby jeszcze bielszymi!

2 wyciskacze do pasty w zestawie!

Wyciskacze do pasty są bardzo praktycznym przedmiotem. Umożliwią Ci bezproblemowe wyciśnięcie Twojej pasty aż do samego końca, bez mozolnego skręcania tubki i innych zabiegów.

Jako Gratis otrzymasz pastę Oral-B 3D White Luxe!

Przełomowe rozwiązania technologiczne zastosowane w linii past Oral-B pomogą zapewnić specjalistyczną ochronę we wszystkich kluczowych obszarach higieny jamy ustnej.

W skład zestawu wchodzi:

  • Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 780 3D White
  • Podstawka ładująca (ładowarka)
  • Pasta Oral-B 3D White Luxe
  • 8 dodatkowych końcówek (zamienników)
  • Wyciskacze do pasty
  • Dołączona przez producenta końcówka 3D White

Napisz opinię

Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 780 z pastą + 8 końcówek PerfectClean + wyciskacz do pasty

Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 780 z pastą + 8 końcówek PerfectClean + wyciskacz do pasty