Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality Trizone - niebieska + 8 końcówek Perfect Clean + wyciskacze do pasty

Kolor: Niebieski

84,90 zł


Szczoteczka Oral-B Vitality Trizone (niebieska) + 2 blistry Precision sb17 + Wyciskacze

Nowy

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24

Chcesz zapewnić swoim zębom najskuteczniejszą ochronę i pielęgnację?

Szukasz do tego skutecznej szczoteczki elektrycznej wraz z zapasem końcówek?

Lubisz być traktowany wyjątkowo i chcesz dokonać zakupu u sprzedawcy, który obsłuży Cię lepiej niż profesjonalnie?

To wszystko i wiele więcej jest możliwe dzięki temu produktowi:

Szczoteczka Elektryczna Oral-B Vitality Trizone
+ 8 Końcówek
+ Wyciskacze do pasty Gratis!

Grafika produktu


Dlaczego Szczoteczka Elektryczna Oral-B Vitality Trizone jest dobrym wyborem?


Aż 7600 ruchów obrotowych na minutę wyczyści Twoje zęby dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna.


Profesjonalny timer zapewnia, że mycie zębów będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez stomatologów czas - 2 minuty.


Główki końcówek do szczoteczek elektrycznych Oral-B są zaprojektowane tak, aby dopasowywały się do każdego zęba i perfekcyjnie usuwały płytkę nazębną, a także masowały dziąsła. W ten sposób perfekcyjnie wyczyścisz swoje zęby, a dziąsłom zapewnisz odpowiednie ukrwienie.


Odpowiednia konstrukcja końcówek do szczoteczki Oral-B sprawia, że pasta utrzymuje się na nich dłużej, dzięki czemu cały proces mycia Twoich zębów będzie efektywniejszy!


Dołączona końcówka Trizone, jest wyposażona w wahadłowy system pracy włosia. Ruch rotacyjny został zastąpiony ruchem pionowym (góra-dół). W ten sposób końcówka odwzorowuje technikę mycia szczoteczką manualną, ale robi to wielokrotnie szybciej i wydajniej. Włosie dogłębnie wnika w szczeliny, skutecznie czyszcząc Twoje zęby. Dodatkowo części z niebieskim włosiem, dociera do najbardziej niedostępnych miejsc w jamie ustnej.


Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez tydzień bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Później wystarczy postawić ją na ładującej podstawce, dzięki czemu akumulator ponownie się naładuje.


Szczoteczka jest przystosowana do wszystkich końcówek obrotowych dedykowanych dla szczoteczek Oral-B. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze końcówki dla siebie!


W skład zestawu wchodzą: szczoteczka elektryczna z wbudowanym akumulatorem, podstawka do ładowania, 1 końcówka dołączona przez producenta oraz gratisowe 8 końcówek (zamienniki), 2 wyciskacze do pasty, oryginalne opakowanie, instrukcja obsługi oraz dowód zakupu.


Uwierzysz w siłę swojego uśmiechu dzięki zdrowym i białym zębom!

7600 ruchów na minutę sprawi, że pozbędziesz się 2-krotnie więcej płytki nazębnej niż używając szczoteczki manualnej. Specjalny ruch włosia usunie wszelkie zanieczyszczenia międzyzębowe.

Dodatkowo, dołączona główka Trizone dzięki 3 strefom oczyszczania - pulsującemu i wymiatającemu włosiu, pulsującemu i stałemu włosiu oraz włosiu wymiatającemu, skutecznie wyczyści Twoje zęby i wymiecie zarazki nawet z najtrudniej dostępnych miejsc.

Zastanawiasz się czy szczotkujesz zęby wystarczająco długo? Już nie musisz! Wbudowany czasomierz zasygnalizuje Ci, kiedy miną 2 minuty od rozpoczęcia szczotkowania. Nie za długo, nie za krótko - wtedy efekty szczotkowania będą najlepsze!

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, możesz użytkować swoją szczoteczkę nawet przez 7 dni bez konieczności jej ładowania (zakładając, że zęby będą szczotkowane przez 2 minuty, 2 razy dziennie). Później wystarczy odstawić szczoteczkę na ładujacą podstawkę, by niebawem znów mieć w pełni naładowany akumulator!

Jako gratis, otrzymasz 8 dodatkowych końcówek (zamienniki)

Trzy rodzaje włókien o różnym zadaniu - dzięki nim zapewnisz doskonałe ukrwienie dziąseł poprzez ich masowanie, lepiej usuniesz kamień nazębny i przede wszystkim dokładnie wyczyścisz każdego zęba.

Zapewnisz swoim zębom profesjonalną ochronę!

Jako Gratis otrzymasz wyciskacze do pasty !

Wyciskacze do pasty są bardzo praktycznym przedmiotem. Umożliwią Ci bezproblemowe wyciśnięcie Twojej pasty aż do samego końca, bez mozolnego skręcania tubki i innych zabiegów.

W skład zestawu wchodzą:

  • Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality Trizone
  • Podstawka ładująca (ładowarka)
  • Dołączona przez producenta końcówka Trizone
  • 8 dodatkowych końcówek (zamienników)
  • 2 wyciskacze do pasty

Napisz opinię

Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality Trizone - niebieska + 8 końcówek Perfect Clean + wyciskacze do pasty

Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality Trizone - niebieska + 8 końcówek Perfect Clean + wyciskacze do pasty