SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA ORAL-B 10000N GENIUS - BIAŁA

Produkt dostępny w magazynie

629,00 zł


Oral-B Genius 10000N White

Nowy

W magazynie możesz mieć już jutro

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24 / 667 91 87 46

Chcesz zapewnić swoim zębom wyjątkowo skuteczną i inteligentną ochronę i pielęgnację?

Szukasz porządnej szczoteczki elektrycznej wraz z zapasem końcówek na każdą okazję?

Cenisz sobie praktycznie i inteligentne rozwiązania i chcesz móc skorzystać z takich technologii jak czujnik położenia, personalizowanie trybów i wiele innych?

To wszystko i wiele więcej jest możliwe dzięki temu produktowi:

Szczoteczka Elektryczna Oral-B GENIUS 10000N z Bluetooth - kolor biały
+ 4 Oryginalne końcówki (3D White, Cross Action, 2x Sensitive)
+ Oryginalne etui GENIUS z wbudowaną ładowarką i dodatkowym wyjściem USB
+ Ładowarka z wbudowanym miejscem na 4 końcówki
+ Uchwyt na lustro do przymocowania telefonu

Grafika produktu


Dlaczego Warto Wybrać


10500 ruchów obrotowych na minutę oraz 40000 ruchów pulsacyjnych wyczyści Twoje zęby dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna.


6 różnych trybów czyszczenia, pozwoli Ci dopasować do Twoich potrzeb siłę i sposób szczotkowania. Tryb PRO Clean, tryb WHITE, tryb pielęgnacji dziąseł, tryb SOFT, oczyszczanie języka oraz tryb personalny - modyfikowalny tryb, dzięki któremu poprzez aplikację będziesz móc ustalić sposób czyszczenia do swoich potrzeb, np. ze swoim stomatologiem. Możliwe jest także skorzystanie z przygotowanych przez Oral-B gotowych trybów czyszczenia personalnego.


Profesjonalny timer zapewnia, że mycie zębów będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez stomatologów czas - 2 minuty. Dodatkowo, co 30 sekund, szczoteczka powiadomi Cię o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej. W trybach personalnych, czas szczotkowania może zostać przedłużony, wtedy szczoteczka dopasowuje się do potrzeb określonego profilu. Dzięki połączeniu bluetooth będziesz móc śledzić czas jaki pozostał do zakończenia szczotkowania na ekranie swojego telefonu.


Bielsze zęby od 1 dnia użytkowania - Efekt widoczny już na następny dzień! Szczoteczka Oral-B Genius jest w stanie usunąć nawet 100% więcej przebarwień, niż szczoteczka manualna. Ciesz się bielszym uśmiechem już od pierwszych dni używania!


Główki końcówek do szczoteczek Oral-B są zaprojektowane tak, aby dopasowywały się do każdego zęba i perfekcyjnie usuwały płytkę nazębną, a także masowały dziąsła. W ten sposób dokładnie wyczyścisz swoje zęby, a dziąsłom zapewnisz odpowiednie ukrwienie.


4 oryginalne końcówki - W zestawie otrzymasz aż 4 końcówki od Oral-B, o różnych zastosowaniach: 2x Sensitive, 1x 3D White i 1x Cross Action


Dedykowana aplikacja i połączenie Bluetooth, pozwolą Ci profesjonalnie zadbać o zdrowe i białe zęby. Dzięki zaawansowanej aplikacji, będziesz móc między innymi: monitorować informacje o myciu zębów i poszczególnych części jamy ustnej w czasie rzeczywistym, skorzystać z czujnika położenia szczoteczki, zmienić kolor podświetlenia szczoteczki, uzyskać porady na temat skuteczniejszego mycia zębów czy dobrać gotowy program 2 lub 4 tygodniowy, który pomoże Ci osiągnąć cele takie jak wybielenie zębów o kilka tonów, uzyskanie świeżego oddechu itp.


Czujnik i wskaźnik nacisku, pomogą Ci kontrolować czy nie naciskasz szczoteczki za lekko lub zbyt mocno, co może mieć zły wpływ na dziąsła. Ponadto, dzięki mapowaniu szczotkowania, będziesz móc sprawdzić w aplikacji, w których częściach jamy ustnej nacisk jest za duży lub za mały.


Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez 12 dni bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Podświetlana ikona, poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora i jego rozładowaniu. Później wystarczy postawić szczoteczkę na ładującej podstawce, lub umieścić w podłączonym etui podróżnym, dzięki czemu bateria ponownie się naładuje.


Szczoteczka jest przystosowana do wszystkich końcówek dedykowanych dla szczoteczek Oral-B. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze końcówki dla siebie!


Dzięki ładowarce z wbudowanym miejscem na 4 końcówki, w łatwy sposób naładujesz szczoteczkę i w higienicznych warunkach przechowasz swoje końcówki. W zestawie otrzymasz także oryginalne etui podróżne z miejscem na 2 główki, co pozwoli Ci na wygodne i bezpieczne zabranie swojego zestawu gdziekolwiek zechcesz!


W skład zestawu wchodzą: szczoteczka elektryczna GENIUS 10000N z wbudowanym akumulatorem, podstawka do ładowania z miejscem na przechowywanie końcówek, 4 oryginalne końcówki Oral-B dołączone przez producenta, podróżne etui na szczoteczkę z funkcją ładowania, uchwyt na telefon, oryginalne opakowanie, instrukcja obsługi oraz dowód zakupu.

Pełny zakres pielęgnacji zębów

Szczoteczki zostały wyposażone w 6 różnych trybów czyszczenia, które pozwolą Ci dopasować do Twoich potrzeb siłę i sposób szczotkowania.

 • Tryb PRO Clean, uruchamia standardowe, precyzyjne czyszczenie zębów.
 • Tryb WHITE - wybieli Twoje zęby do ich naturalnego, jasnego koloru.
 • Tryb pielęgnacji dziąseł, podczas czyszczenia będzie delikatnie masował dziąsła.
 • Tryb SOFT - zapewni delikatne ale skuteczne czyszczenie, co idealnie sprawdzi się dla osób z wrażliwymi dziąsłami.
 • Tryb oczyszczania języka - perfekcyjnie oczyści język z bakterii, które są jednym z głównych powodów nieświeżego oddechu
 • Tryb personalny - modyfikowalny tryb, dzięki któremu poprzez aplikację będziesz móc ustalić sposób czyszczenia do swoich potrzeb, np. ze swoim stomatologiem. Możliwe jest także skorzystanie z przygotowanych przez Oral-B gotowych trybów czyszczenia personalnego.

Automatyczny Timer

Zastanawiasz się, czy szczotkujesz zęby wystarczająco długo? Już nie musisz. Wbudowany czasomierz zasygnalizuje Ci, kiedy minie zalecany czas szczotkowania - 2 minuty. W trybach personalnych, czas szczotkowania może zostać przedłużony, wtedy szczoteczka dopasowuje się do potrzeb określonego profilu.

Dodatkowo, co 30 sekund, szczoteczka powiadomi Cię o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej.

Bielsze zęby już na następny dzień!

Efekt wybielania jest widoczny już drugiego dnia używania urządzenia! Szczoteczka Oral-B Genius jest w stanie usunąć nawet 100% więcej przebarwień, niż szczoteczka manualna. Ciesz się bielszym uśmiechem już od pierwszych dni używania!

Nawet 12 dni bez ładowania!

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, możesz użytkować swoją szczoteczkę nawet przez 12 dni bez konieczności jej ładowania (zakładając, że zęby będą szczotkowane przez 2 minuty, 2 razy dziennie z włączonym śledzeniem mycia w aplikacji). Podświetlana ikona, poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora i jego rozładowaniu. Później wystarczy odstawić szczoteczkę na ładującą podstawkę lub umieścić w podłączonym do zasilania etui, by niebawem znów mieć w pełni naładowany akumulator!

Dodatkowo, ładowarka została wyposażona w miejsce na 4 końcówki, co pozwoli Ci przechowywać główki do szczoteczki w higienicznych warunkach.

Wyczyścisz swoje zęby jeszcze dokładniej!

W zestawie otrzymasz aż 4 oryginalne końcówki o różnych właściwościach czyszczących.

 1. Końcówka 3D White jest wyposażona w specjalny system polerowania i usuwania przebarwień, dzięki czemu skutecznie wybielisz swoje zęby.
 2. Końcówka Cross Action dzięki włosiu ułożonemu pod różnymi kątami, jeszcze lepiej dociera do trudno dostępnych miejsc i przestrzeni międzyzębowych.
 3. Końcówki Sensitive, wyposażone w miękkie włókna, zapewnią doskonałe ukrwienie dziąseł poprzez ich masowanie, oraz delikatnie wyczyszczą wrażliwe części jamy ustnej.

Profesjonalna aplikacja Oral-B

Dedykowana aplikacja i połączenie Bluetooth, pozwolą Ci perfekcyjnie zadbać o zdrowe i białe zęby. Dzięki zaawansowanej aplikacji, będziesz móc między innymi: monitorować informacje o myciu zębów i poszczególnych części jamy ustnej w czasie rzeczywistym, skorzystać z czujnika położenia szczoteczki, zmienić kolor podświetlenia szczoteczki, uzyskać profesjonalne porady na temat skuteczniejszego mycia zębów czy dobrać gotowy program 2 lub 4 tygodniowy, który pomoże Ci osiągnąć cele takie jak wybielenie zębów o kilka tonów, uzyskanie świeżego oddechu itp.

Aplikacja dostępna jest w całości w języku polskim.

Twoja prywatna opieka stomatologiczna

Aplikacja stworzona przez Oral-B, pozwala także na stworzenie we współpracy z Twoim stomatologiem specjalnego trybu, dostosowanego idealnie pod Twoje potrzeby. Któraś z części Twojej jamy ustnej wymaga intensywniejszej opieki? Żaden problem! Razem z lekarzem możesz ustawić jakie obszary powinny być mocniej, słabiej, dłużej lub krócej szczotkowane. Aplikacja na podstawie danych wpisanych przez stomatologa będzie Cię informować kiedy powinieneś przejść do innej części zębów a czujnik siły nacisku, wskaże Ci czy nie naciskasz na zęby zbyt mocno lub zbyt słabo.

Oryginalne etui ładujące w zestawie!

Kupując szczoteczkę Genius 10000N, otrzymasz oryginalne etui podróżne, które pozwoli Ci bezpiecznie przechować Twój zestaw i zabrać go ze sobą, gdziekolwiek zechcesz! Dodatkowo, nasze etui zostało wyposażone w możliwość ładowania indukcyjnego, co pozwoli Ci naładować szczoteczkę w podróży a wbudowane złącze USB umożliwi Ci naładowanie dodatkowego urządzenia np. smartfonu !

Spersonalizuj swoją szczoteczkę i odróżnij ją od innych!

Dzięki wbudowanym 12 kolorowym diodom LED, będziesz móc wybrać na jaki kolor podświetlana będzie szczoteczka. Dostosuj swoje urządzenie i wybierz swój ulubiony kolor, żeby odróżnić ją od szczoteczek reszty domowników! Kolory możesz zmieniać w darmowej aplikacji od Oral-B.

Uchwyt na lustro GRATIS!

W pudełku znajdziesz także specjalny uchwyt na telefon, który możesz przyczepić do lustra podczas szczotkowania. Dzięki niemu, aplikacja będzie mogła zarejestrować, którą część jamy ustnej szczotkujesz i dokładnie wykona mapowanie czyszczenia. Jest to także wygodny sposób na odczytywanie porad i informacji o najskuteczniejszych sposobach, które powinieneś zastosować podczas mycia zębów.

Idealny na prezent

Elegancka stylistyka, najnowocześniejsze rozwiązania i 12 kolorów do wyboru sprawiają, że nasz zestaw będzie idealnym jako prezent dla bliskich!

W skład zestawu wchodzi:

 • Szczoteczka elektryczna Oral-B GENIUS 10000N
 • Trzy dołączone przez producenta końcówki Oral-B
 • Etui podróżne z funkcją ładowania szczoteczki oraz z wbudowanym gniazdem USB
 • Ładowarka z miejscem na przechowywanie końcówek
 • Uchwyt na telefon
 • Oryginalne eleganckie opakowanie
 • Instrukcja obsługi

Napisz opinię

SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA ORAL-B 10000N GENIUS - BIAŁA

SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA ORAL-B 10000N GENIUS - BIAŁA