SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS HX9382/04

Produkt dostępny w magazynie

699,00 zł


Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare HX9382/04 Diamond Clean White (WYP)

Nowy

W magazynie możesz mieć już jutro

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24 / 667 91 87 46

Szukasz sposobu na zapewnienie swoim zębom najskuteczniejszej ochrony i pielęgnacji?

Chcesz mieć nowoczesną szczoteczkę, posiadającą aż 5 trybów, która wybieli Twoje zęby w 7 dni?

Chcesz otrzymać w zestawie oryginalne etui ładujące oraz 2 końcówki Philips?

To wszystko i wiele więcej jest możliwe dzięki temu produktowi:

Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare Diamond Clean HX9382/04

+ Ładowarka indukcyjna w szklance
+ Ładujące etui podróżne USB z miejscem na 2 końcówki
+ 2 Oryginalne Końcówki Diamond Clean (Standard + Mini)

Grafika produktu


Dlaczego Szczoteczka Soniczna Philips HX9382/04 jest dobrym wyborem?


62000 drgań na minutę wyczyści Twoje zęby dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna czy obrotowa.


Profesjonalny timer Smartimer zapewnia, że mycie zębów będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez stomatologów czas - 2 minuty. Dodatkowo zegar okresowy w szczoteczce - Quadpacer co 30 sekund powiadomi Cię o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej. Wyczyścisz równomiernie wszystkie zęby.


5 trybów czyszczących: Tryb Clean - wyczyści dokładnie Twoje zęby w trybie standardowym. Tryb WHITE - czyszczenie i wybielanie, usuwanie przebarwień. Tryb ten obejmuje 2,5-minutowe mycie z funkcją szczególnie dokładnego usuwania nalotów i przebarwień, zakończony polerowaniem - Twoje zęby staną sie bielsze! Tryb Sensitive - łagodnie i skutecznie czyści zęby, dbając o wrażliwe dziąsła. Tryb Gum Care - poprzez delikatny masaż dziąseł, pobudza krążenie i wzmacnia je. Tryb Polish -szybki 1-minutowy program odświeżający i polerujący powierzchnie zębów.


Bielsze zęby w 7 dni - Efekt widoczny już po tygodniu używania! Szczoteczka Philips Sonicare Diamond Clean jest w stanie usunąć nawet 100% więcej przebarwień, niż szczoteczka manualna. Ciesz się bielszym uśmiechem już po kilku dniach używania!


Dołączone końcówki Diamond Clean, dzięki włóknom o różnych długościach, pomogą Ci dostać się do najtrudniej dostępnych miejsc w Twojej jamie ustnej. W ten sposób w trakcie szczotkowania skuteczniej pozbędziesz się wszystkich zarazków i drobinek.


Główki końcówek do szczoteczek sonicznych Philips są zaprojektowane tak, aby dopasowywały się do każdego zęba i perfekcyjnie usuwały płytkę nazębną, a także masowały dziąsła. W ten sposób dokładnie wyczyścisz swoje zęby, a dziąsłom zapewnisz odpowiednie ukrwienie.


Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez 3 tygodnie bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Podświetlana ikona, poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora i jego rozładowaniu. Później wystarczy postawić szczoteczkę w ładującej indukcyjnie szklance Philips lub umieścić ją w podłączonym etui ładującym, dzięki czemu bateria ponownie się naładuje.


Szczoteczka jest przystosowana do wszystkich końcówek sonicznych dedykowanych dla szczoteczek Philips Sonicare. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze końcówki dla siebie!


Etui podróżne z ładowaniem USB oraz miejscem na dwie końcówki, pozwoli Ci zabrać ze sobą Twój zestaw gdziekolwiek zechcesz. Dzięki funkcji ładowania, będziesz móc naładować akumulator szczoteczki np. za pomocą ładowarki samochodowej lub powerbanka.


W skład zestawu wchodzą: Szczoteczka Soniczna Philips HX9382, dwie dołączone przez producenta końcówki Diamond Clean (Standard + Mini), ładowarka sieciowa, szklanka do ładowarki indukcyjnej, ładujące etui podróżne z miejscem na dwie końcówki, instrukcja obsługi w języku polskim, oryginalne opakowanie wraz z wszystkimi gwarancjami.


Uwierzysz w siłę swojego uśmiechu dzięki zdrowym i białym zębom!

Wyczyścisz swoje zęby jeszcze dokładniej!

62000 ruchów na minutę sprawi, że pozbędziesz się 3-krotnie więcej płytki nazębnej niż używając szczoteczki manualnej. Niezwykle szybki ruch włosia usunie wszelkie zanieczyszczenia międzyzębowe, jednocześnie zapewniając prawidłowy masaż i ukrwienie Twoich dziąseł.

Specjalny kształt, w jaki zostały ułożone włókna końcówki Diamond Clean, oraz specjalne ich przycięcie sprawia, że szczoteczka idealnie dopasowuje się do kształtu Twoich zębów. Dzięki włóknom o różnych długościach, dostaniesz się do najtrudniej dostępnych miejsc w Twojej jamie ustnej.

Pełna ochrona na wszystkich płaszczyznach

Pięć programów czyszczących, pozwoli Ci idealnie zadbać o czystość i biel Twoich zębów oraz o zdrowie i siłę dziąseł:

 • Tryb Clean - wyczyści dokładnie Twoje zęby w trybie standardowym.
 • Tryb WHITE - czyszczenie i wybielanie, usuwanie przebarwień. Tryb ten obejmuje 2,5-minutowe mycie z funkcją szczególnie dokładnego usuwania nalotów i przebarwień, zakończony polerowaniem - Twoje zęby staną sie bielsze!
 • Tryb Sensitive - łagodnie i skutecznie czyści zęby, dbając o wrażliwe dziąsła.
 • Tryb Gum Care - poprzez delikatny masaż dziąseł, pobudza krążenie i wzmacnia je.
 • Tryb Polish -szybki 1-minutowy program odświeżający i polerujący powierzchnie zębów.

Profesjonalny Timer

Zastanawiasz się czy szczotkujesz zęby wystarczająco długo i równomiernie? Już nie musisz! Wbudowany czasomierz zasygnalizuje Ci, kiedy miną 2 minuty od rozpoczęcia szczotkowania oraz co 30 sekund, da Ci znać, by zmienić stronę. Nie za długo, nie za krótko - wtedy efekty szczotkowania będą najlepsze!

Bielsze zęby już w 7 dni!

Technologia soniczna, w połączeniu ze specjalną końcówką Diamond Clean oraz profesjonalnym trybem wybielającym WHITE sprawi, że Twoje zęby staną się zauważalnie bielsze już po tygodniu użytkowania szczoteczki!

Wytrzymały akumulator i ładowanie indukcyjne

Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez 3 tygodnie bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Podświetlana ikona, poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora i jego rozładowaniu. Później wystarczy postawić szczoteczkę na ładującej szklance, dzięki czemu bateria ponownie się naładuje. Szklanki możesz używać także do płukania ust lub przechowywania końcówek. Szklanka ładuje szczoteczkę dopiero po kontakcie ze specjalną podstawką indukcyjną, dzięki czemu jest bezpieczna w użytkowaniu.

Oryginalne etui ładujące w zestawie!

Kupując szczoteczkę soniczną Philips Sonicare HX9382/04, otrzymasz oryginalne etui podróżne, które pozwoli Ci bezpiecznie przechować Twój zestaw i zabrać go ze sobą, gdziekolwiek zechcesz! Dodatkowo, nasze etui zostało wyposażone w możliwość ładowania indukcyjnego, co pozwoli Ci naładować szczoteczkę w podróży a wbudowane złącze USB umożliwi Ci naładowanie dodatkowego urządzenia np. smartfonu!

W skład zestawu wchodzi:

 • Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare HX9382/04
 • 2 Oryginalne końcówki Diamond Clean (Standart + Mini)
 • Szklanka z ładowarką indukcyjną
 • Etui podróżne z funkcją ładowania
 • Oryginalne opakowanie
 • Instrukcję w języku polskim!

Napisz opinię

SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS HX9382/04

SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS HX9382/04