Szczoteczka elektryczna Oral-B D12 Kids Star Wars

79,99 zł


Szczoteczka Elektryczna Dla Dzieci STAR WARS z ładowarką

Nowy

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24 / 667 91 87 46

Chcesz zachęcić swoje dziecko do dbania o higienę jamy ustnej?

Szukasz urządzenia, które zapewni skuteczną pielęgnację, a przy tym da dziecku sporo radości?

Chcesz, aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie oraz w profesjonalny sposób?

To wszystko i wiele więcej zyskasz kupując poniższy produkt:

Szczoteczka Elektryczna Dla Dzieci
Oral-B Stages Power Star Wars

Grafika produktu


Dlaczego Warto Wybrać Szczoteczkę Stages Power?


Aż 7600 ruchów obrotowych na minutę wyczyści zęby Twojego dziecka dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna!


Specjalne grafiki popularnego filmu umieszczone na szczoteczce sprawią, że Twojego dziecko dużo chętniej będzie po nią sięgało i szczotkowało swoje zęby!


Końcówka, która znajduje się w zestawie, jest przeznaczona specjalnie dla dzieci powyżej 3 roku życia. Miękkie włókna oraz mała główka są w pełni bezpieczne dla Twojego dziecka, a jednocześnie bardzo skutecznie wyczyszczą jego zęby!


Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez tydzień bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Później wystarczy postawić ją na ładującej podstawce, dzięki czemu akumulator ponownie się naładuje.


Odpowiednia konstrukcja końcówek do szczoteczki Oral-B sprawia, że pasta utrzymuje się na nich dłużej, dzięki czemu cały proces mycia zębów będzie efektywniejszy!


W skład zestawu wchodzą: szczoteczka elektryczna z wbudowanym akumulatorem, podstawka do ładowania, 1 oryginalna końcówka dołączona przez producenta, oryginalne opakowanie, instrukcja obsługi oraz dowód zakupu.





7600 ruchów obrotowych na minutę wyczyści zęby Twojego dziecka dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna!. Specjalny ruch włosia usunie wszelkie zanieczyszczenia międzyzębowe.

Dodatkowo, dzięki szacie graficznej końcówki, która nawiązuje do popularnej serii filmów i bajek "Star Wars", szczotkowanie stanie się czynnością dla Twojego dziecka o wiele atrakcyjniejszą. Jest to bardzo skuteczna metoda do zachęcenia Twojego dziecka do samodzielnego dbania o swoje zęby, co niejednokrotnie stanowi duże wyzwanie dla rodziców.





Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, możesz użytkować swoją szczoteczkę nawet przez 7 dni bez konieczności jej ładowania (zakładając, że zęby będą szczotkowane przez 2 minuty, 2 razy dziennie). Później wystarczy odstawić szczoteczkę na ładujacą podstawkę, by niebawem znów mieć w pełni naładowany akumulator!





Specjalne, miękkie włókna uniemożliwiają zbyt mocne szczotkowanie, które może być niebezpieczne dla dziąseł. Dzięki temu zadbasz nie tylko o zęby, ale też o dziąsła Twojego dziecka.

Nasze końcówki firmy Oral-B wyposażono w specjalne niebieskie włókna, które poprzez utratę koloru sygnalizują, że pora wymienić końcówkę. Dzięki temu zapewnisz swojemu dziecku nieprzerwanie skuteczną pielęgnację jamy ustnej.







Darmowa aplikacja zachęcająca dziecko do mycia zębów

Dzięki aplikacji dla dzieci z motywem popularnej bajki Disney-a, Twoje dziecko będzie zachęcone do duższego i systematycznego mycia zębów. W aplikacji podczas mycia zębów stopniowo odsłania się postać popularnej bajki. Twoje dziecko będzie miało motywacje, aby odkrywać nowe postaci.

Dzięki aplikacji 9 na 10 dzieci myje zęby dłużej.





W zestawie znajduje się:

  • Szczoteczka elektryczna Stages Power
  • 1 końcówka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
  • Ładowarka

Napisz opinię

Szczoteczka elektryczna Oral-B D12 Kids Star Wars

Szczoteczka elektryczna Oral-B D12 Kids Star Wars