PŁYN DO PŁUKANIA UST SPLAT MEDICAL HERBS

Smak: Ziołowy

Pojemność: 275 ml

Produkt dostępny w magazynie

17,90 zł


Płyn do płukania ust SPLAT - Medical Herbs

Nowy

W magazynie możesz mieć już 2019-09-17

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24 / 667 91 87 46

Chcesz zapewnić sobie ochronę i czystość zębów nawet w trudno dostępnych miejscach w jamie ustnej?

Szukasz skutecznego płynu do płukania ust, który zapobiegnie nadwrażliwości zębów i zapobiegnie chorobom dziąseł?

Chcesz uzupełnić działanie pasty do zębów i zapewnić sobie ochronę przed próchnicą i bakteriami?

Oto odpowiedź na Twoje potrzeby:

Płyn do Płukania Jamy Ustnej SPLAT Medical Herbs

Grafika produktu


Dlaczego Warto Wybrać Płyn SPLAT Medical Herbs?


Skuteczne czyszczenie - Emalia Medical Herbs dokładnie przeniknie do trudno dostępnych miejsc w Twojej jamie ustnej i perfekcyjnie oczyści ją z pozostałości jedzenia, bakterii oraz próchnicy.


Naturalne i skuteczne składniki - Aktywne ekstrakty z rokitnika, głogu, rumianku i szałwii mają działanie przeciwzapalne i zapobiegają krwawieniom dziąseł. Dodatkowo, roślinny enzym papainy rozbije płytkę nazębną i zapobiegnie gromadzeniu się bakterii.


Zapobiegnie nadwrażliwości - Naturalny olejek geraniowy zadziała antyseptycznie a bioaktywny wapń Calcis wzmocni Twoje szkliwo, odbudowując mikroubytki i zmniejszy nadwrażliwość zębów.


Przeciwdziała powstawaniu próchnicy - Dzięki opatentowanej formule LUCTATOL® nasz płyn zahamuje rozwój bakterii próchnicotwórczych i ochroni Twoje zęby przed powstawaniem płytki nazębnej aż do 96%.


Zapewni Ci świeży oddech - Dzięki zawartości aktywnych ekstraktów ziołowych, wyeliminuje nieprzyjemny zapach z ust i pozwoli Ci cieszyć się świeżym oddechem przez cały dzień.

Pełna ochrona jamy ustnej

Stosowanie płynu do płukania SPLAT po każdym myciu zębów oraz po posiłku, zapewni Ci pełną ochronę nawet najtrudniej dostępnych obszarów jamy ustnej. Dzięki przeciwbakteryjnym i oczyszczającym właściwościom, zapobiegniesz powstawaniu próchnicy oraz płytki nazębnej.

Świeży oddech i odbudowa szkliwa

Obecne w płynie ekstrakty z rokitnika, głogu i szałwii mają działanie przeciwzapalne i zapobiegają krwawieniu dziąseł oraz usuwają nieprzyjemny zapach z ust.

Dodatkowo, dzięki opatentowanej formule LUCTATOL® pozbędziesz się bakterii próchnicotwórczych i zredukujesz powstawanie płytki nazębnej aż do 96%.

Codzienne używanie naszego płynu, zapewni Ci kompleksową ochronę i przeciwzapalne działanie, dzięki czemu unikniesz nieprzyjemnych chorób dziąseł.

Kupujesz jedną butelkę antybakteryjnego i oczyszczającego płynu do płukania ust SPLAT Medical Herbs o pojemności 275 ml.

Napisz opinię

PŁYN DO PŁUKANIA UST SPLAT MEDICAL HERBS

PŁYN DO PŁUKANIA UST SPLAT MEDICAL HERBS