Bioaktywna pasta do zębów SPLAT Biocalcium

Pojemność: 100 ml

Produkt dostępny w magazynie

21,90 zł


Pasta do zębów SPLAT - Biocalcium

Nowy

W magazynie możesz mieć już jutro

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24

Chcesz mieć pastę, która dzięki bioaktywnemu wapniowi Calcis odbuduje szkliwo Twoich zębów?

Szukasz naturalnej pasty do zębów, zawierającej aktywne środki zapobiegające nadwrażliwości zębów?

Chcesz aby Twoja nowa pasta potrafiła zahamować próchnicę i naturalnie wybielić Twoje zęby?

Oto odpowiedź na Twoje potrzeby:

Bioaktywna Pasta do Zębów SPLAT Biocalcium

Grafika produktu


Dlaczego Warto Wybrać Pastę SPLAT Biocalcium?


Naturalne i skuteczne składniki - Dzięki zastosowaniu naturalnego wapnia Calcis ze skorupek jaj oraz hydroksyapatytu, odbudujesz uszkodzone szkliwo i zapewnisz swoim zębom naturalny budulec, który uodporni je przed uszkodzeniami. Wysoka zawartość składników aktywnych pozwala wzmocnić szkliwo i zmniejszyć nadwrażliwość zębów już po kilku dniach stosowania.


Zapobiegnie próchnicy - Naturalny wapń remineralizuje uszkodzone szkliwo, jednocześnie hamując próchnicę już w jej początkowej fazie. Dodatkowo obecne w paście enzymy rozbijają płytkę nazębną, pomagając utrzymać świeży oddech.


Zdrowe dziąsła - Wodorowęglan sody przywróci prawidłowe pH w Twojej jamie ustnej i zadba o zdrowie dziąseł, chroniąc je przed zapaleniem i nadwrażliwością.


Naturalnie wybieli zęby - Dzięki zastosowaniu innowacyjnej formuły Sp. White System® pasta bezpiecznie wybiela i poleruje szkliwo, sprawiając że Twoje zęby nabiorą naturalnego białego koloru.


Składniki aktywne - Bioaktywny wapń Calcis®,hydroksyapatyt, papaina,Polydon®, wodorowęglan sody, kwasy tłuszczowe omega-3.

Naturalna odbudowa szkliwa

Pasta Splat Biocalcium, to kompleksowy sposób na odbudowę zniszczonego szkliwa i zmniejszenie nadwrażliwości zębów już w kilka dni! Dzięki zastosowaniu bioaktywnego wapnia Calcis oraz hydroksyapatytu, który jest materiałem budulcowym twardych tkanek zębowych, wzmocnisz swoje zęby i uodpornisz je na uszkodzenia.

Świeży oddech i naturalnie białe zęby

Obecne w paście enzymy rozbiją płytkę nazębną, i pomogą Ci utrzymać świeży oddech. Ponadto, dzięki zastosowaniu innowacyjnej formuły Sp. White System® pasta bezpiecznie wybiela i poleruje szkliwo, sprawiając że Twoje zęby nabiorą naturalnego białego koloru.

Pasta przeznaczona jest do odbudowy szkliwa i obniżenia podwyższonej wrażliwości zębów. Cząsteczki hydroksyapatytu działają identycznie jak plomba,wypełniając mikrouszkodzenia na powierzchni szkliwa.

Kupujesz jedną tubkę bioaktywnej, odbudowującej pasty do zębów SPLAT Biocalcium o pojemności 100 ml.

Napisz opinię

Bioaktywna pasta do zębów SPLAT Biocalcium

Bioaktywna pasta do zębów SPLAT Biocalcium