Bioaktywna pasta do zębów SPLAT Sensitive

Pojemność: 100 ml

Produkt dostępny w magazynie

21,90 zł


Pasta do zębów SPLAT - Sensitive

Nowy

W magazynie możesz mieć już jutro

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24

Chcesz mieć pastę, która dzięki naturalnym składnikom odbuduje szkliwo Twoich zębów?

Szukasz naturalnej pasty do zębów, zawierającej aktywne środki zapobiegające nadwrażliwości zębów?

Chcesz aby Twoja nowa pasta miała działanie antyseptyczne i antybakteryjne?

Oto odpowiedź na Twoje potrzeby:

Bioaktywna Pasta do Zębów SPLAT Sensitive

Grafika produktu


Dlaczego Warto Wybrać Pastę SPLAT Sensitive?


Naturalne i skuteczne składniki - Dzięki zastosowaniu naturalnego hydroksyapatytu, pasta sensitive uszczelni mikropęknięcia na powierzchni szkliwa, wzmacniając je i zmniejszając nadwrażliwość zębów już w kilka dni!


Zapobiegnie próchnicy - Olejki eteryczne z rumianku niebieskiego i hiszpańskiej cytryny mają działanie antybakteryjne i antyseptyczne, oraz pomagają zmniejszyć krwawienie dziąseł. Dodatkowo, witaminy C, PP, E i flawonoidy w ekstrakcie z liści orzecha włoskiego mają działanie antyoksydacyjne.


Naturalnie wybieli zęby - Dzięki zastosowaniu kombinacji naturalnego enzymu z papai (papaina) z wybielającym komponentem Polydon®, rozpuści nalot na zębach i widocznie rozjaśni szkliwo, dzięki czemu Twoje zęby nabiorą naturalnego, białego koloru.


Składniki aktywne - Hydroksyapatyt,olejki eteryczne z rumianku niebieskiego i hiszpańskiej cytryny,witaminy C, PP i E,papaina, Polydon®.

Naturalna odbudowa szkliwa

Pasta Splat Sensitive, to kompleksowy sposób na odbudowę zniszczonego szkliwa i zmniejszenie nadwrażliwości zębów już w kilka dni! Dzięki zastosowaniu naturalnego hydroksyapatytu, pasta sensitive uszczelni mikropęknięcia na powierzchni szkliwa. Wzmocnisz swoje zęby i uodpornisz je na uszkodzenia.

Naturalnie białe zęby

Dzięki zastosowaniu kombinacji naturalnego enzymu z papai z wybielającym komponentem Polydon®, pasta usunie nalot na zębach i rozjaśni szkliwo, dzięki czemu Twoje zęby nabiorą naturalnego, białego koloru.

Pasta wzmacniająca SENSITIVE uzupełni utratę minerałów oraz zmniejszy nadwrażliwość zębów. Cząsteczki hydroksyapatytu działają identycznie jak plomba, wypełniając mikrouszkodzenia na powierzchni szkliwa.

Na tej aukcji kupujesz jedną tubkę bioaktywnej, odbudowującej pasty do zębów SPLAT Biocalcium o pojemności 100 ml.

Napisz opinię

Bioaktywna pasta do zębów SPLAT Sensitive

Bioaktywna pasta do zębów SPLAT Sensitive