Przyłbica ochronna mini - na usta i nos - beżowa

Przeznaczenie: Dla dorosłych

Produkt dostępny w magazynie

24,90 zł


Przyłbica MINI dla dorosłych - cielista

Nowy

W magazynie możesz mieć już jutro

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24

Szukasz osłony na twarz, która pomoże Ci ograniczyć przenoszenie się zarazków drogą kropelkową?

Zależy Ci na osłonie twarzy, która będzie maksymalnie komfortowa w noszeniu?

Chcesz kupić solidną przyłbicę, która posłuży Ci przez długi czas?

To wszystko będzie możliwe dzięki:

Przyłbica Ochronna Mini na Usta i Nos - Beżowa

Grafika produktu


Dlaczego warto wybrać naszą przyłbicę?


Nie utrudnia oddychania - Budowa przyłbicy pozostawia miejsce do swobodnego oddychania. W dzisiejszych czasach przyniesie ulgę każdemu, a w szczególności astmatykom czy osobom posiadającym problemy z oddychaniem.


Jest wygodna - Drucik profilujący w pasku oraz zauszniki stworzone z gumki, pozwalają na dokładne dopasowanie paska do twarzy bez powstawania odciśnięć i śladów. Z uwagi również na swoją lekkość, jest prawie niewyczuwalna.


Jest funkcjonalna - W przeciwieństwie do popularnych maseczek, przyłbica nie powoduje parowania okularów, nie niszczy makijażu, nie ogranicza również widoczności.


Jest skuteczna - Nasza przyłbica skutecznie zmniejsza ryzyko przenoszenia się drobnoustrojów chorobotwórczych drogą kropelkową. Chroni ona bowiem błony śluzowe ust i nosa przed kontaktem z aerozolem występującym w powietrzu, zawierającym zarazki chorobotwórcze.


Jest bezpieczna dla skóry - Pasek przylegający do twarzy został wykonany z przyjemnego dla skóry materiału - weluru. W przeciwieństwie do innych obecnych na rynku modelu, nasza przyłbica nie ciśnie i nie uwiera.


Jest łatwa w dezynfekcji - Zapomnij o codziennym praniu i prasowaniu wielorazowej maseczki! Przyłbicę wystarczy przetrzeć płynem dezynfekującym lub umyć wodą z mydłem. Dzięki temu przyłbica posłuży Ci przez długi czas.Zadbaj o swoje zdrowie bez rezygnacji z wygody! Nasza osłona skutecznie zmniejsza ryzyko zakażenia drogą kropelkową. W przeciwieństwie do popularnych maseczek przyłbica posiada szereg udogodnień:

  • Jej budowa pozostawia miejsce do swobodnego oddychania
  • Jest łatwa w dezynfekcji - pożegnaj się z codziennym praniem i prasowaniem maseczki. Przyłbicę wystarczy wytrzeć środkiem dezynfekującym.
  • Nie rozmazuje makijażu
  • Nie przeszkadza w mówieniu
  • Okulary przez nią nie zaparowują
  • Nie ogranicza widoczności

Nasza przyłbica, z uwagi na swoją lekkość, jest niemal nieodczuwalna. Pasek z delikatnego weluru jest niezwykle delikatny dla skóry. W przeciwieństwie do innych obecnych na rynku przyłbic, nie ciśnie, ani nie ociera. Dzięki obecnemu w pasku drucikowi profilującemu, idealnie dopasujesz przyłbicę do kształtu twarzy.


W naszym asortymencie znajdą Państwo również przyłbice dziecięcą - w mniejszym rozmiarze, płyn dezynfekujący oraz maseczki wielorazowe i chirurgiczne.

Napisz opinię

Przyłbica ochronna mini - na usta i nos - beżowa

Przyłbica ochronna mini - na usta i nos - beżowa