Przyłbica ochronna na twarz z regulacją i pianką na czoło

Produkt dostępny w magazynie

28,99 zł


Przyłbica Ochronna na Twarz Osłona - Pomarańczowa Gumka, zakręcana

Nowy

W magazynie możesz mieć już jutro

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24

Szukasz osłony na twarz, która pomoże Ci ograniczyć przenoszenie się drobnoustrojów drogą kropelkową?

Chcesz kupić solidną przyłbicę, która posłuży Ci przez długi czas?

Zależy Ci na osłonie twarzy, która będzie maksymalnie komfortowa w noszeniu?

To wszystko i wiele więcej jest możliwe dzięki:

Uniwersalna Przyłbica Ochronna z Pianką na Czoło i Podnoszeniem

Grafika produktu


Dlaczego warto wybrać naszą osłonę na twarz?


Jest skuteczna - Nasza przyłbica skutecznie zmniejsza ryzyko przenoszenia się drobnoustrojów chorobotwórczych drogą kropelkową. Chroni ona bowiem błony śluzowe ust, nosa i oczu przed kontaktem z brudnymi dłońmi oraz wyrzucanymi podczas rozmowy bakteriami.


Jest funkcjonalna - Zastosowanie w konstrukcji przyłbicy elastycznej gumki, sprawia że idealnie dopasowuje się ona do głowy i nie zsuwa się podczas noszenia. Dzięki lekkości na poziomie 40 gramów, osłona jest niezwykle komfortowa w noszeniu. Szybka posiada grubość jedynie 0,5 mm, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką przejrzystością. Konstrukcja przyłbicy umożliwia noszenie pod nią zarówno okularów, jak i maseczki ochronnej. Dodatkowo szyba osłony jest podnoszona.


Jest solidna - Naszej przyłbicy można używać wielokrotnie, wystarczy ją uprzednio zdezynfekować. Jest ona odporna na środki dezynfekujące, również te na bazie alkoholu. Osłona została wykonana z materiału PET-G, który nadaje jej wysoką odporność na zarysowania. Dzięki temu, posłuży Ci ona przez długi czas.


Jest wyjątkowo wygodna - Dzięki zastosowaniu miękkiej pianki na czole, użytkowanie osłony jest maksymalnie komfortowe. Nie powstaną także żadne odciski czy zadrapania, co jest częstym problemem przy użytkowaniu tego typu akcesoriów.Zadbaj o siebie zanim wyjdziesz z domu! Nasza osłona skutecznie zmniejsza ryzyko przenoszenia się zarazków drogą kropelkową. Chroni błony śluzowe oczu, ust i nosa przed kontaktem z brudnymi dłońmi oraz przedmiotami. Dodatkowo, nasza przyłbica została wyposażona w miękką i przyjemną w dotyku piankę na czoło, żeby maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania.


Nie rezygnuj z wygody! Nasza przyłbica ochronna została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dlatego jest maksymalnie komfortowa w noszeniu. Elastyczna guma pozwala na dokładne dopasowanie jej do głowy. Dzięki temu, osłona nie spada ani się nie zsuwa. Dodatkowo jest bardzo lekka, a jej szyba wysoce przejrzysta.


Na tej aukcji kupujesz przyłbicę o wymiarach 32 x 24 cm. Jest ona złożona na płasko, do samodzielnego, prostego montażu. Szyba przyłbicy jest zabezpieczona z obu stron folią ochronną zdejmowaną przed użyciem.Napisz opinię

Przyłbica ochronna na twarz z regulacją i pianką na czoło

Przyłbica ochronna na twarz z regulacją i pianką na czoło