Końcówki do szczoteczki Oral-B - 5 różnych modeli

Produkt dostępny w magazynie

11,90 zł


Końcówki 5 różnych modeli (woreczek)

Nowy

W magazynie możesz mieć już 2020-09-22

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24

Szukasz końcówek do swojej szczoteczki Oral-B?
Chcesz kupić produkt wysokiej jakości za rozsądną cenę?
Chcesz dokonać zakupu u sprzedawcy, który obsłuży Cię profesjonalnie?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

5 Końcówek Do Szczoteczek Oral-B: 3D White, Precision, Floss, Dual Clean, Trizone

Dlaczego Warto Wybrać Mix Końcówek?

check-box.jpg

Przetestujesz każdą z 5 najpopularniejszychszczoteczki24 końcówek do szczoteczek Oral-B i to Ty zdecydujesz, która jest dla Ciebie najlepsza!

check-box.jpg

Specjalny system polerowania i usuwania przebarwień szczoteczki24w końcówce 3D White spowoduje, że Twoje zęby z dnia na dzień będą coraz bielsze!

check-box.jpg

Dzięki 3 rodzajom włókien w końcówce Precision Cleanszczoteczki24 zapewnisz swojej jamie ustnej profesjonalną ochronę oraz wzorową higienę!

check-box.jpg

Specjalne gumowe włókna w końcówceszczoteczki24 Floss Action dotrą nawet do najtrudniej dostępnych przestrzeni między zębowych i wymiotą z nich wszelkie zarazki!

check-box.jpg

Zwiększysz skuteczność szczotkowania swoich zębów szczoteczki24poprzez podwójny system czyszczący Dual Action. Okrągła główka czyści Twoje zęby ruchem obrotowym, a dolna końcówka wymiata zarazki ruchem z boku na bok. Dwie niezależne główki jeszcze staranniej wyczyszczą Twoje zęby!

check-box.jpg

Rotacyjny ruch włosia w końcówce Trizoneszczoteczki24 został zastąpiony ruchem pionowym (góra-dół). Odwzorowuje to mycie ręczne zębów, jednak jest wielokrotnie skuteczniejsze!

check-box.jpg

Końcówki które od nas otrzymasz są w 100%szczoteczki24 bezpieczne dla Twojego szkliwa!

check-box.jpg

Końcówka jest tak zaprojektowana aby pasta utrzymywałaszczoteczki24 się na niej dłużej, co powoduję że proces mycia Twoich zębów jest o wiele efektywniejszy!

check-box.jpg

Końcówki, które sprzedajemy są przeznaczoneszczoteczki24 na niemiecki rynek. Są to produkty najwyższej jakości wyposażone w wysokiej jakości włókna, które perfekcyjnie zadbają o higienę w Twojej jamie ustnej.

check-box.jpg

Profesjonalnie wykonane włókna o różnej długości pozwolą Ci na dotarcie do najgłębszych szczelin w Twojej jamie ustnej, bez pominięcia najtrudniej dostępnych miejsc!szczoteczki24

check-box.jpg

Końcówki pasują do wszystkich szczoteczekszczoteczki24 Oral-B rotacyjno-obrotowych (z okrągłą główką).

check-box.jpg

Uwierzysz w siłę swojegoszczoteczki24 uśmiechu dzięki zdrowym i białym zębom!Nasze końcówki są najwyższej jakości zamiennikami produkowanymi na niemiecki rynek!Końcówki pasują do wszystkich szczoteczek Oral-B z wyjątkiem Pulsonic oraz Sonic Complete.Napisz opinię

Końcówki do szczoteczki Oral-B - 5 różnych modeli

Końcówki do szczoteczki Oral-B - 5 różnych modeli