Oryginalna Końcówka Dla Dzieci Oral-B - Księżniczki eb10

Produkt dostępny w magazynie

19,90 zł


Oryginalna Końcówka Oral-B Dla Dzieci - Księżniczki

Nowy

W magazynie możesz mieć już 2020-11-03

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24

Chcesz zachęcić swoje dziecko do dbania o higienę jamy ustnej?

Szukasz końcówki do szczoteczki elektrycznej, która zapewni skuteczną pielęgnację, a przy tym da dziecku sporo radości?

Chcesz, aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie oraz w profesjonalny sposób?

To wszystko i wiele więcej zyskasz kupując poniższy produkt:

Oryginalna Końcówka Dla Dzieci Oral-B "Księżniczki" eb10 

Grafika produktu


Dlaczego Warto Wybrać Nasze Końcówki?


Końcówka, która znajduje się w zestawie, jest przeznaczona specjalnie dla dzieci powyżej 3 roku życia. Miękkie włókna oraz mała główka są w pełni bezpieczne dla Twojego dziecka, a jednocześnie bardzo skutecznie wyczyszczą jego zęby!


Specjalne grafiki umieszczone na szczoteczce sprawią, że Twojego dziecko dużo chętniej będzie po nią sięgało i szczotkowało swoje zęby!


Najwyższej jakości włókna oraz solidny mechanizm pozwolą na używanie jednej końcówki nawet przez 3 miesiące, zachowując wysoką efektywność szczotkowania.


Na naszej aukcji kupujesz w 100% oryginalne końcówki, co możemy potwierdzić na piśmie! Nie daj się zwieść niskim cenom u konkurencji. Kupując u nas masz pewność, że dostaniesz oryginalny produkt Oral-B. Zaopatrujemy się u oficjalnego dystrybutora tej marki!


Końcówki pasują do wszystkich szczoteczek Oral-B rotacyjno-obrotowych (z okrągłą główką).


Zapewnisz swojemu dziecku zdrowy i biały uśmiech!

Specjalne, miękkie włókna uniemożliwiają zbyt mocne szczotkowanie, które może być niebezpieczne dla dziąseł. Dzięki temu zadbasz nie tylko o zęby, ale też o dziąsła Twojego dziecka.

Nasze końcówki firmy Oral-B wyposażono w specjalne niebieskie włókna, które poprzez utratę koloru sygnalizują, że pora wymienić końcówkę. Dzięki temu zapewnisz swojemu dziecku nieprzerwanie skuteczną pielęgnację jamy ustnej.

Dzięki szacie graficznej końcówki, która nawiązuje do popularnej bajki o księżniczkach, szczotkowanie stanie się czynnością dla Twojego dziecka o wiele atrakcyjniejszą. Jest to bardzo skuteczna metoda do zachęcenia Twojego dziecka do samodzielnego dbania o swoje zęby, co niejednokrotnie stanowi duże wyzwanie dla rodziców.

Na tej aukcji kupujesz jedną końcówkę, zapakowaną w mały blister. Kupując 2 sztuki (lub wielokrotność dwóch) końcówki dostaniesz dodatkowo zapakowane w zbiorcze opakowanie, jak te widoczne na zdjęciu obok.

Napisz opinię

Oryginalna Końcówka Dla Dzieci Oral-B - Księżniczki eb10

Oryginalna Końcówka Dla Dzieci Oral-B - Księżniczki eb10