Irygator WT6000 - Dr. Mayer

Produkt dostępny w magazynie

297,00 zł


Nowy

W magazynie możesz mieć już jutro

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24 / 667 91 87 46

Czy chcesz pozbyć się problemu krwawiących dziąseł podczas szczotkowania?

Chcesz szybko i skutecznie wyczyścić Twoje zęby, nawet przy posiadaniu aparatu ortodontycznego?

Chcesz uniknąć nieprzyjemnych wizyt u dentysty, mając pełną ochronę jamy ustnej?

To wszystko i wiele więcej jest możliwe dzięki temu niewielkiemu urządzeniu:

Irygator WT6000 - Dr. Mayer - Tornado Water Flosser

Grafika produktu


Dlaczego Warto Wybrać Nasz Irygator ?

Jest lepszy niż zwykłe szczotkowanie

Będziesz mógł myć zęby w szybki i skuteczny sposób. Irygator wypuszczając wodę pod ciśnieniem dokładnie penetruje przestrzenie międzyzębowe i dociera do miejsc, gdzie zwykłe nici dentystyczne nie docierają. Usuwa bakterie głęboko między zębami i poniżej linii dziąseł. Używanie irygatora jest rekomendowane przez stomatologów.

Jest skuteczny

Problem z usuwaniem resztek z przestrzeni międzyzębowych nie będzie już problemem. Irygator dużo skuteczniej usuwa zanieczyszczenia niż stosowanie szczoteczki do zębów. Posiada aż 10 stopni siły mycia. Możesz wybrać dogodną siłę mycia, a czyszczenie zębów będzie przyjemne, precyzyjne i w pełni komfortowe.

Jest przyjazny Twoim dziąsłom

Używając naszego irygatora przez 4 tygodnie pozbędziesz się problemu krwawiących dziąseł! Woda, która masuje dziąsła podczas szczotkowania poprawia ich ukrwienie i ogólną kondycję. Ponadto irygator dokładnie wyczyści Twoje tzw. kieszenie dziąsłowe. Od teraz prawidłowo zadbasz o higienę jamy ustnej.

Jest polecany przy noszeniu aparatu

Irygator jest szczególnie polecany podczas leczenia protetycznego czy paradontozy, a także dla osób noszących aparat ortodontyczny, czy z tendencją do psucia się zębów tzw. "ciasnych zębów". Nasz irygator wyczyści zęby w prawidłowy i bezpieczny sposób.

Jest wygodny w użyciu

Dzięki obrotowym końcówkom 360° z łatwością dotrzesz do każdego zakamarka i pozbędziesz się zalegających i denerwujących pozostałości po jedzeniu. 6 specjalistyczne dysze pozwolą Ci dopasować strumień wody i rozprawić się z wszelkimi zanieczyszczeniami. Przycisk pauzy pozwoli Ci w pełni kontrolować proces czyszczenia zębów, a duży pojemnik 600ml wystarczy na wielokrotne czyszczenie.

Jest opłacalny

Zaoszczędzisz Twój czas i pieniądze! Stosując nasz irygator zapewnisz Twoim zębom odpowiednią ochronę przed próchnicą oraz zapaleniem dziąseł, pozbędziesz się płytki nazębnej, czego skutkiem będą rzadsze wizyty u dentysty! Mniej bólu, więcej satysfakcji.

Nasz irygator posiada 10-cio stopniowe pokrętło regulacji ciśnienia myjącej wody, dzięki czemu precyzyjne dostosujesz siłę mycia do swoich potrzeb. Pojemny zbiornik 600ml wystarczy na wiele myć co jest niezwykle wygodne podczas codziennego stosowania.

Nasz irygator będziesz mógł używać wraz z najbliższymi dzięki 3 wymiennym końcówkom standardowym oraz dodatkowym 2 końcówkom specjalistycznym w zestawie.

W zestawie z irygatorem w opakowaniu znajduje się 6 końcówek, pojemnik na płyn oraz stacja dokująca.Specyfikacja techniczna

Regulacja mocy mycia - 10-cio stopniowa
Końcówki myjące - 6 szt. - obrotowa 360°
Rodzaje końcówek w zestawie - 3 szt. - standardowe
- 1 szt. - dysza ortodontyczna
- 1 szt. - dysza precyzyjna
- 1 szt. -
Ciśnienie mycia - Od 0 do 90 PSI, 1400 pulsów/min.
Czasomierz mycia - 2 minutowy,
- 30 sekundowe powiadomienie
Pojemność zbiornika wody - 600ml
Zasilanie - 230V
Obudowa - Wodoszczelna
Wymiary - 145mm(długość) x 145mm(szerokość) x 205mm(wysokość)

Napisz opinię

Irygator WT6000 - Dr. Mayer

Irygator WT6000 - Dr. Mayer