Irygator do zębów - Waterpik WP-100E2

Produkt dostępny w magazynie

317,00 zł


Irygator do zębów Waterpik WP-100E2

Nowy

W magazynie możesz mieć już jutro

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24 / 667 91 87 46

Zależy Ci na skutecznym oczyszczeniu przestrzeni międzyzębowych?

Chcesz kupić oryginalny wielofunkcyjny produkt w korzystnej cenie?

Szukasz wygodniejszego rozwiązania niż zwykła nić dentystyczna?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Irygator do Zębów Waterpik WP-100 E2 ULTRA
+ 7 końcówek

Grafika produktu


Dlaczego Irygator Waterpik WP-100 E2 jest dobrym wyborem?


Zapewni doskonałe oczyszczenie Twojej jamy ustnej - Nasz irygator dosięga do miejsc trudno dostępnych nawet dla szczoteczki elektrycznej! Usuwa bakterie znajdujące się głęboko między zębami i poniżej dziąseł. Dodatkowo daje uczucie komfortu, usuwając resztki pokarmowe z przestrzeni międzyzębowych.


Zadba również o Twoje dziąsła - Pulsacyjny strumień (1200 pulsacji na minutę) masuje dziąsła, poprawiając tym samym ich ukrwienie, przez co nadaje im zdrowy wygląd. Irygator jest świetnym rozwiązaniem dla osób z zapaleniem lub krwawieniem dziąseł.


7 wymiennych końcówek w zestawie - Zestaw końcówek zapewnia możliwość wyboru czyszczenia według indywidualnych potrzeb. Przy zastosowaniu odpowiedniej końcówki, nasz irygator będzie idealnym rozwiązaniem dla osób ze stałym aparatem ortodontycznym, koronami czy mostami. Dodatkowo końcówka do czyszczenia języka pozwoli Ci na pozbycie się bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach z ust.


Dostosujesz pracę irygatora do swoich potrzeb - Irygator Waterpik posiada aż 10 stopni regulacji ciśnienia: od 10 do 90 psi (od 0,7 do 6,2 bara). Uchwyt do irygacji natomiast, posiada przycisk wstrzymujący strumień wody. Dodatkowo nasz irygator pozwala na dodawanie do pojemnika z wodą roztworów do płukania ust.


Jest funkcjonalny - Urządzenie zostało wyposażone w miejsce przeznaczone do wygodnego przechowywania wymiennych końcówek. Dzięki niemu, będą one zawsze pod ręką.

Zapewnij swoim zębom idealną czystość! Irygator Waterpik usuwa resztki pokarmowe oraz płytkę nazębną z miejsc trudno dostępnych nawet dla szczoteczki elektrycznej, zapobiegając w ten sposób powstawaniu kamienia nazębnego oraz próchnicy zębów. Stanowi idealne dopełnienie codziennej jamy ustnej.

Zadbaj również o swoje dziąsła! Nasz irygator stymuluje dziąsła i poprawia ich ukrwienie. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na nadwrażliwość dziąseł. Badania kliniczne udowodniły, że po miesiącu stosowania irygatora nastąpiło 40%-93% obniżenie krwawienia i zapalenia dziąseł.


  Do zestawu dołączamy 7 wymiennych końcówek, które pozwolą Ci dopasowanie czyszczenia do swoich aktualnych potrzeb. Dodatkowo, dzięki schowku nad pojemnikiem z wodą, będę one zawsze pod ręką. Rodzaje dysz wchodzące w skład zestawu:

  • dysza do pielęgnacji koron, mostów i implantów
  • 2 dysze klasyczne do codziennej pielęgnacji jamy ustnej
  • dysza do pielęgnacji języka
  • dysza poddziąsłowa
  • dysza ortodontyczna
  • dysza w formie szczoteczki do zębów.

  Dostosuj moc irygatora według własnych preferencji! Nasz irygator posiada 10 stopni regulacji ciśnienia: od 10 do 90 psi (od 0.7 do 6.2 bara). Dodatkowo umieszczony na uchwycie do irygacji przycisk, pozwoli Ci na wstrzymanie strumienia wody w dowolnym momencie.

  W skład zestawu wchodzą:

  • Irygator WP-100 E2
  • 7 wymiennych dysz
  • Karta GW
  • Instrukcja obsługi

  Napisz opinię

  Irygator do zębów - Waterpik WP-100E2

  Irygator do zębów - Waterpik WP-100E2