SZCZOTECZKA SONICZNA DLA DZIECI PHILIPS SONICARE FOR KIDS HX6311/07 + ZESTAW NAKLEJEK NA RĄCZKĘ

Produkt dostępny w magazynie

177,00 zł


Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare HX6311/07 Dla Dzieci

Nowy

W magazynie możesz mieć już 2019-05-28

...

Darmowa dostawa od 300 zł

...

Zamówienia złożone do godziny 14:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

...

Kontakt telefoniczny: Pn - Pt: 10:00-17:00 tel. 731 24 24 24 / 667 91 87 46

Chcesz zachęcić swoje dziecko do dbania o higienę jamy ustnej?

Szukasz urządzenia, które zapewni skuteczną pielęgnację, a przy tym da dziecku sporo radości?

Chcesz, aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie oraz w profesjonalny sposób?

To wszystko i wiele więcej zyskasz kupując poniższy produkt:

Szczoteczka Soniczna Dla Dzieci Philips Sonicare for Kids
+ 8 kolorowych naklejek na rączkę
+ Zestaw dodatkowych naklejek dla dzieci

Grafika produktu


Dlaczego Warto Wybrać Szczoteczkę Stages Power?


Nowoczesna technologia soniczna, wyczyści zęby Twojego dziecka dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna czy elektryczna!


2 tryby szczotkowania, pomogą dopasować intensywność czyszczenia do wieku i potrzeb Twojej pociechy. Tryb standard dokładnie i szybko wyczyści zęby starszych dzieci i usunie wszelkie zarazki, zaś tryb delikatny idealnie sprawdzi się dla młodszych dzieci i pozwoli im przyzwyczaić się do szczoteczki. Szczotkowanie w tym programie trwa minutę i z każdym następnym myciem stopniowo wydłuża czas czyszczenia aż do zalecanych 2 minut.


Końcówka, która znajduje się w zestawie, jest przeznaczona specjalnie dla dzieci powyżej 4 roku życia. Miękkie włókna są w pełni bezpieczne dla Twojego dziecka, a jednocześnie bardzo skutecznie wyczyszczą jego zęby!


Funkcja KidPacer, podpowie dziecku kiedy powinno zmienić czyszczoną stronę. Zęby podzielone są na cztery strefy (kwadranty) - górna lewa i prawa oraz dolna lewa i prawa strefa. Co 30 sekund szczoteczka odtwarza krótką melodyjkę, która informuje dziecko o tym, że powinno przejść do następnej strefy.


Wbudowany zegar KidTimer, zadba o odpowiednią długość mycia zębów. Kiedy upłynie rekomendowany czas szczotkowania, szczoteczka emituje dźwięk gratulacyjny i automatycznie wyłącza wibracje (w trybie standard po 2 minutach, w trybie delikatnym po 1 minucie, stopniowo wydłużając czas do 2 minut).


Specjalne dołączone do zestawu kolorowe naklejki na szczoteczkę sprawią, że Twojego dziecko będzie mogło wybrać sobie wygląd swojej szczoteczki, dzięki czemu dużo chętniej będzie po nią sięgało i szczotkowało swoje zęby!


Tryb Łatwy Start - w czasie pierwszych 14 zastosowań stopniowo wzrasta moc szczotkowania, tak aby dziecko przyzwyczaiło się do używania szczoteczki Sonicare.


Odpowiednia konstrukcja końcówek do szczoteczki Philips sprawia, że pasta utrzymuje się na nich dłużej, dzięki czemu cały proces mycia zębów będzie efektywniejszy! Dodatkowo, dzięki ruchom sonicznym, pasta rozbijana jest na miękką pianę, która dociera nawet do najtrudniej dostępnych przestrzeni.


W skład zestawu wchodzą: szczoteczka soniczna Philips, oryginalna końcówka dołączona przez producenta, ładowarka oraz 8 naklejek na rączkę od szczoteczki i dodatkowy zestaw naklejek dla dzieci GRATIS!

Nowoczesne rozwiązanie

Zaawansowana technologia soniczna wyczyści zęby Twojego dziecka dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna czy elektryczna! Specjalny ruch włosia usunie wszelkie zanieczyszczenia międzyzębowe. Dodatkowo, dzięki ruchom sonicznym, pasta rozbijana jest na miękką pianę, która dociera nawet do najtrudniej dostępnych przestrzeni.

Dopasujesz intensywność czyszczenia

2 tryby szczotkowania, pomogą dopasować intensywność czyszczenia do wieku i potrzeb Twojej pociechy:

  • Tryb standard dokładnie i szybko wyczyści zęby starszych dzieci i usunie wszelkie zarazki.
  • Tryb delikatny idealnie sprawdzi się dla młodszych dzieci i pozwoli im przyzwyczaić się do szczoteczki. Szczotkowanie w tym programie trwa minutę i z każdym następnym myciem stopniowo wydłuża czas czyszczenia aż do zalecanych 2 minut.

Bezpieczna dla dziecięcych dziąseł

Specjalne, miękkie włókna uniemożliwiają zbyt mocne szczotkowanie, które może być niebezpieczne dla dziąseł. Dzięki temu zadbasz nie tylko o zęby, ale też o dziąsła Twojego dziecka.

Uatrakcyjnij mycie zębów

Wbudowany zegar KidTimer zasygnalizuje dziecku, kiedy upłynie rekomendowany przez dentystów czas szczotkowania jego zębów (2 minuty). Po zakończeniu mycia, szczoteczka odtwarza dźwięk gratulacyjny, co bardzo skutecznie zachęca dzieci do odpowiednio długiego szczotkowania.

Dzięki temu Twoje dziecko zacznie wyrabiać sobie nawyk odpowiednio długiego mycia zębów, a regularne szczotkowanie przestanie być dla niego przykrym obowiązkiem i stanie się ciekawe i przyjemne!

Zachęć dziecko do dokładnego czyszczenia

Funkcja KidPacer, podpowie dziecku kiedy powinno zmienić czyszczoną stronę. Zęby podzielone są na cztery strefy (kwadranty) - górna lewa i prawa oraz dolna lewa i prawa strefa. Co 30 sekund szczoteczka odtwarzy krótką melodyjkę, która poinformuje dziecko o tym, że powinno przejść do następnej strefy.

Łatwy początek

Tryb Łatwego Startu w czasie pierwszych 14 zastosowań stopniowo zwiększa moc szczotkowania, tak aby dziecko przyzwyczaiło się do używania szczoteczki Sonicare.

8 naklejek na rączkę + zestaw naklejek dla dzieci GRATIS!

Jako gratis, otrzymasz 8 kolorowych naklejek na rączkę szczoteczki i dodatkowy zestaw naklejek dla dzieci. Dzięki temu Twoje dziecko będzie mogło samo wybrać wygląd swojej szczoteczki i zacznie chętniej będzie czyścić zęby.

W zestawie znajdziesz:

  • Szczoteczkę Soniczną Philips Sonicare for Kids HX6311/07
  • Oryginalną końcówkę dołączoną przez producenta
  • Ładowarkę
  • 8 naklejek na rączkę szczoteczki
  • Zestaw dodatkowych naklejek dla dzieci
  • Oryginalne opakowanie z instrukcją obsługi

Napisz opinię

SZCZOTECZKA SONICZNA DLA DZIECI PHILIPS SONICARE FOR KIDS HX6311/07 + ZESTAW NAKLEJEK NA RĄCZKĘ

SZCZOTECZKA SONICZNA DLA DZIECI PHILIPS SONICARE FOR KIDS HX6311/07 + ZESTAW NAKLEJEK NA RĄCZKĘ